Sinema

John Wick 3 Fragman. Türkçe Alt Yazılı Uzun Fragman.

John Wick 3 fragman Türkçe altyazılı şekliyle, uzun versiyonuyla siz değerli okuyucularımız için web sitemizde. Serinin 3. filminde John Wick yine karabasanları öldüren katil olmaya devam ediyor.

John Wick 3 Fragman. Türkçe Alt Yazılı Uzun Fragman.

O bir katil, o bir serial killer, o bir cehennem bekçisi, o bir John Wick. Gelmiş geçmiş en iyi katil ile henüz tanışmadıysanız çok şey kaçırmışsınız demektir. John Wick hayranları ekran başına. Serinin 3. filminde ölüsü için koyulmuş gelmiş geçmiş en büyük para ödülü için kendisini öldürmeye çalışanları tek tek öldürecek.

O En Acımasız Katil

Serinin 1. ve 2.’sini izleyenler bilir, John Wick bir kurşun kalemle 3 kişiyi öldürmüş gelmiş geçmiş en iyi katillerdendir. Aldığı işi her zaman tamamlayan, imkansızları başaran, köpeği ve arabası için cümle aleme kafa tutan yiğit bir delikanlıdır.

Herşeyi Bırakmıştı

Yiğit delikanlımız bir kadın sevmiş ve bu acımasız hayatı bi tarafa atmıştı fakat geçmişi peşini bırakmıyordu. Eşi ölmüş, köpeğini serseriler öldürmüş artık hiç bir şeyi kalmamış bir katilin hikayesidir John Wick. Bize göre efsane filmler arasına girmeyi başarmıştır.

Serinin 1. ve 2.si Efsanelerle Doluydu

Dilerseniz John Wick 1 Fragmanı hep beraber izleyip tekrar hatırlayalım.

Ve karşınızda Serinin 2. Filminin Fragmanı. John Wick 2

 

Avengers 4 Fragmanı ve Filmle İlgili Herşey bu Haberimizde!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. İlk iki seriyi izlemiştim ve gerçekten mükemmeldi. Bunun da en az onlar kadar iyi oolacağını düşünüyorum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu