içinde ,

Jia Jia’nın Yürek Burkan Hikayesi

jia

Jia Jia henüz 6 yaşında olan Çinli bir kız çocuğu olmasına rağmen üzerine aldığı sorumluluk yaşından kat be kat daha büyük. Küçük kızın hayat hikayesi tüm dünyanın ilgisini çekmiş durumda.

Jia Jia’nın Yürek Burkan Hikayesi

Jia Jia’nın küçük yaşına rağmen üzerine almış olduğu sorumluluk görenleri hayrete düşürüyor. Henüz 6 yaşında olmasına rağmen, felç kalan babasının her türlü ihtiyacına koşturuyor. Çinli kızın yürek burkan hayat hikayesine tüm dünya odaklanmış durumda.

Annesi Evi Terk Etmiş

Aslında küçük kızın hayatı yaklaşık iki sene önce yaşanan bir trafik kazasıyla birden değişiyor. Baba Tian Haicheng, geçirdiği bir trafik kazası sonrasında felç kalmış. Ancak evin annesi, bu durum karşısında yardımcı olmak yerine büyük kızını da alarak evi terk etmiş. Annenin evi terk etmesiyle birlikte tüm işler küçük küçük kızın omuzlarına kalmış durumda.

Babasının Her Türlü Hizmetine Koşturuyor

Küçük kız, bir yandan okuluna devam ederken diğer yandan da babasının her türlü hizmetine koşturuyor. Okula gitmeden önce babasının diş fırçalamasından tutun da yaklaşık yarım saatlik masajına kadar pek çok işi hallettikten sonra okula gidiyor. Okuldan geldikten sonra ise yemek yapmaya koyuluyor.

 

Michael Schumacher Yürümeye Başladı. Ünlü Pilot Komadan Çıktı.

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. Bu gibi haberleri okuyunca ne anneler vr diyor insan. Yazık gerçekten yazık. Ama onca zorluğa rağmen bu elleri minicik, yüreği kocaman kızı tebrik etmemek mümkün değil.

  2. 6 yaşında bir cocugun böyle bir sorumluluk almasi hem cok üzücü hem gurur verici birşey. Sorumluluk cocuklarimizda olmasi gereken birşey aslinda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Michael Schumacher Yürümeye Başladı

Michael Schumacher Yürümeye Başladı. Ünlü Pilot Komadan Çıktı.

annesinin alkışları eşliğinde aşağı atladı

Annesinin Alkışları Eşliğinde 14. Kattan Aşağı Atladı