Gündem

Jennifer Lopez Makyajsız Fotoğrafı ile Tam Not Aldı

Jennifer Lopez makyajsız fotoğrafı ile tam not aldı. Sosyal medya üzerinden makyajsız fotoğrafını paylaşan dünyaca ünlü oyuncu, hayranlarının beğeni ve övgüleri ile karşılaştı. Bunu yapan Jennifer olunca, “her halinle güzelsin” demek kaçınılmaz oluyor tabi.

Jennifer Lopez Makyajsız Fotoğrafı ile Tam Not Aldı

Dünyanın en ünlü şarkıcı ve oyuncuları arasında olan Jennifer Lopez Dün sosyal medyada makyajsız fotoğrafını paylaştı. Bu cesur hareket elbette Lopez gibi bir kadın için çokta büyük bir olay değildi ama hayranları binlerce beğeni ve yorum attı.

Dünyanın en güzel trans bireyi seçildi.

Adeta Beğeni ve Yorum Yağdı

Tabi söz konusu Jennifer Lopez olunca “her halinle güzelsin” dememek elde değil. O şarkılarıyla olduğu kadar oyunculuğu ile de adından sıkça söz ettiren, dünyanın en ünlü simalarından biri. Aynı zamanda milyonlarca takipçisi olan bir internet fenomeni.

jennifer lopez'in makyajsız fotoğrafı

2,3 Milyon Beğeni Aldı

Ünlü şarkıcının makyajsız fotoğrafını paylaşması üzerine hayranlarından ve takipçilerinden tam 2,3 milyon beğeni geldi. On binlerce yorum da cabası. Geçtiğimiz günlerde #10 Years Challenge modasına uyup paylaştığı bir fotoğrafın hemen ardından #nofilterFriday #nomakeupday etiketleriyle yaptığı paylaşımı 2,3 milyon beğeni, 25,6 bin yorum aldı.

 

2019 İlkbahar Yaz Trendleri

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu