Gündem

Jenni Farley Dayak Yedi. Ünlü Oyuncu Görüntüleri Paylaştı.

Jenni Farley dayak yedi. Ünlü oyuncu görüntüleri paylaştı. Sosyal medya sallandı. Eşi Roger Matthes’in kendisini döverken ki görüntülerini sosyal medyada paylaşınca olanlar oldu. Olay büyük tepki çekti.

Jenni Farley Dayak Yedi. Ünlü Oyuncu Görüntüleri Paylaştı.

Ünlü oyuncu Jenni Farley geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından eşi Roger Matthes’ten yediği dayağın görüntülerini paylaştı. Ünlü oyuncunun bu cesur hareketi herkes tarafından beğenilirken bazıları da eleştirdi. Kadına şiddetin ne yazık ki ırkı, dili, dini olmadığını birkez daha gördük.

Amerikalı Ünlü Oyuncu Sosyal Medyada Dayak Görüntülerini Paylaştı

Amerika’nın ünlü oyuncularından Jenni Farley eski eşi Roger Matthes’in kendisini dövdüğü görüntülerini sosyal medya hesabında paylaştı. Evliliği dönemince defalarca şiddete uğradığını söyleyerek, kocasının kendisini döverken çocuğunun ağladığını ve piskolojisini etkilediğini söyledi.

Tartışma Sebeplerini Açıkladı

Açıklamasında “şiddet yüzünden çocuklarıma yardımcı olmayan psikologu kocam eve almadı. Bakıcıya da para vermeyi kabul etmedi. Bu yüzden tartıştık.” dedi. Tüm bunların yanı sıra kocasının kendisini sürekli aldattığını söyleyen ve aile içi şiddetten kendisine dava açtığını dile getirdi.

 

Araç Muayene Dolandırıcılığı Başladı. Dikkat!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Kadınların da insan oldugunu unutan bir kesim var. Keşke bu zamana gelmeden önce şikayet etseydi. Yazık bu adamın elinde büyüyen cocuklara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu