Müzik - Festival

Jehan Barbur Mask Live Music Club’ta Sahneye Çıkacak!

Jehan Barbur Mask Live Music Club’ta 17 Mayıs 2019 Cuma akşamı sahneye çıkacak! Mask Beylikdüzü’nde gerçekleşecek müzik şölenine hazır mısınız?

Jehan Barbur Mask Live Music Club’ta Sahneye Çıkacak!

Kendine has yorumu ve ses tonu ile dinleyicilere güzel bir müzik gecesi yaşatmaya hazırlanan Barbur, 17 Mayıs Cuma akşamı Beylikdüzü Mask’ta sahne alacak. 2009!da çıkardığı ilk albümü Uyan ile raflarda yerini alan sanatçı, bu albümün prodüktörlüğünü de kendisi yapmıştı.

Bir sonraki sene Hayat, 2012 yılında çıkardığı üçüncü albümü Sarı, iki yıl aradan sonra çıkardığı ve Sinan Kaynakçı ile düet yaptığı single çalışması Kendine Zaman Ver ve yine aynı yıl çıkarmış olduğu Sizler Hiç Yokken albümü ile müzik dünyasında yerini sağlamlaştırdı Barbur…

Yıl 2017’ye geldiğinde 5. solo albümü Evim Neresi ile hayranlarını selamladı. Jehan Barbur albümlerinde çoğunlukla kendi sözlerine ve bestelerine yer veriyor ve tüm albümlerinin prodüktörlüğünü kendisi üstleniyor.

Sertab Erener Türkiye Turnesi Başlıyor

Çağdaş kadın ozan…

Sanatçı, çıkarmış olduğu ilk albümden bu yana harika bir hikaye anlatıcısı oldu ve olmaya da devam ediyor. Türk müzik dünyasında kendine has bir yer edinen ve çağdaş kadın ozan geleneğini sürdürmeye çalışan Barbur, hikayeleri ve muhteşem ses rengi ile dinleyicileri mest etmeye devam ediyor.

Jehan Barbur Mask Beylikdüzü konseri bilet fiyatları

Sanatçının Beylikdüzü Mask’ta vereceği konser biletleri 2 farklı ücret seçeneği ile satışa sunuldu. Belirlenen fiyatlara göre sahne önü biletler 80.00 TL, ayakta biletler ise 45.00 TL’den satışta. Konserin kapı açılış saati 20.00 iken, konser başlama saati ise 22.00 olarak belirlendi.

Cem Adrian Konserleri Ne Zaman 2019

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu