Müzik - Festival

J Balvin İstanbul Konseri

J Balvin İstanbul Konseri 26 Temmuz Cuma günü Küçükçiftlik Parkta ilk kez hayranlarıyla birlikte bir araya gelecek. 3 Grammy ödüllü Latin müziğin sevilen, son zamanlarda en büyük çıkışı yapanlardan biri olan J Balvin ilk defa İstanbul’a geliyor.

J Balvin İstanbul Konseri

İlk defa İstanbul’da konser verecek olan Dünyaca ünlü Latin Müziğin en büyük çıkışını yapan J Balvin 26 Temmuz Cuma günü Türkiye’de ki hayranlarıyla bir araya gelecek. Küçükçiftlik Parkta sahneye çıkacak olan ünlü şarkıcının biletleri satışa çıktı.

26 Temmuz Cuma Günü – Küçükçiftlik Park

Bilet Fiyatları
Platinum Loca 8 Kişilik Fiyat : 12.320 TL
Gold Loca 8 Kişilik Fiyat : 10.080 TL
Silver Loca 8 Kişilik Fiyat : 7.840 TL
VIP – 728.00 TL
Sahne Önü – 392.00 TL
Standart – 196.00 TL
– Kapı Açılış Saati 15:00.
– J Balvin Sahne Alacağı Saat :22:00

 

 

 

Gerçek adı Jose Alvaro Osorio Balvin olan Latin müziğinde çok büyük çıkış yapan şarkıcının sahne adı J Balvin’dir. 7 Mayıs 1985 yılında dünyaya gelen ünlü şarkıcı Kolombiya’da doğmuştur . Reggaeton tarzında müzik yapan Kolombiyalı  müzisyen 2013 yılında Tranquila şarkısıyla başta Latin Amerika daha sonra Tüm Avrupa ve Türkiye’de popüler olmayı başarmıştır.

Latin müziğinin en büyük çıkışını yapan, hatta Guiness Rekorlar kitabına giren ve en çok rağbet gören ünlü şarkıcıbir çok Dünyaca ünlü starlarla ortak eserler yaptı. Beyonce, Justin bieber, Cardi B, Liam Payne, Nicky Jam, Pharrell Williams, Ariana Grande, Major Lazer, Poo Bear, Juanes, Daddy Yankee, Camilla Cabelo gibi isimlerle beraber ortak işlere imza attı.

Enter The Music Fest 2019 Tarihi Belli Oldu!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu