SON DAKİKA

İzmir’de 3 Çocuğunun Eğitimi İçin Çalışan Engelli Ağabeyimiz

love

23 Kasım 2018'de eklendi

İzmir’de 3 Çocuğunun Eğitimi İçin Çalışan Engelli Ağabeyimiz

İzmir Alsancak’ta, Plevne Bulvarı’nda 3 çocuğunun eğitim masrafları için çalışan engelli yüreği güzel, kendi güzel bir baba ile tanıştıracağız sizleri…

İzmir’de 3 çocuğunun eğitimi için çalışan engelli ağabeyimiz

Bir sosyal medya kullanıcısının hesabında paylaştığı bu görüntü belki de çocuklarının eğitimi için çalışan bu babaya en güzel şekilde ulaşabilmemiz için bir vesile oldu. İzmir’de yaşayan baba, bir okul karşısında sattıklarıyla 3 çocuğunun eğitim masraflarını karşılamak için çabalıyor.

Yüreği güzel, kendi güzel bir baba…

Her ne olursa olsun, 3 çocuğunun eğitim alabilmesi için vazgeçmeyen ve alnının teriyle para kazanmaya çalışan bu ağabeyimize umuyoruz ki güzel İzmirliler desteklerini esirgemeyecektir. Alsancak, Plevne Bulvarı’nda bulunan İzmir Gazi Okulu’nun karısında sürekli satış yapmaya ve çocuklarının eğitim masraflarını karşılamaya çalışan ağabeyimiz çakmaktan yumurtaya, ev yapımı erişteden salçaya sattığı ürünlerle çocuklarının masraflarını karşılamaya çalışıyor.

 Haydi İzmirliler desteğe!

Sosyal medya, faydalı kullanıldığında çok güzel işlere vesile oluyor. Belki de sıradaki iyiliğimiz bu ağabeyimiz ve 3 çocuğu için olur. Haydi İzmirliler! Alsancak’ta bulunan İzmir Gazi Okulu’nun karşısında satış yapan bu ağabeyimize destek zamanı!

ALS Hastası Engin Türkel’i Ziyaret Ettik

Yorumlar

3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
seher35arslangokhanakbasAyşe Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ayşe
Üye
Ayşe

İnsanlar ne şartlarda yaşam sürüyor. İnsanın gözleri doluyor. En kısa zamanda uğrayarak ufak ta olsa birşeyler alacağım

gokhanakbas
Üye
gokhanakbas

Alsancağa her gittiğimde mutlaka uğrayacağım

seher35arslan
Üye
seher35arslan

Sen ne kadar güzel bir insansın 🙁

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

28 Mayıs 2018, 11:58

Irlanda Kürtaj Yasağı Oy Birliği ile Kaldırıldı

Geçtiğimiz günlerde Irlanda kürtaj yasağı için referandum yaptı ve %66,4 oy oranı ile halk kürtaj yasağının kaldırılmasına karar verdi. Hayır diyenlerin oyları ise %33,6’da kaldı. Irlanda Kürtaj Yasağı Yıllardır Konuşuluyordu Bazıları coşkuluydu, bazıları üzgün. Ama en önemlisi, Irlandalı seçmenleri kürtaj yasağını kaldırmasının ardından saatler süren şaşkınlık yaşadı. Ancak referandumun sonucunu...

Devamını Görüntüle