Gündem

İzmir’de 3 Çocuğunun Eğitimi İçin Çalışan Engelli Ağabeyimiz

İzmir Alsancak’ta, Plevne Bulvarı’nda 3 çocuğunun eğitim masrafları için çalışan engelli yüreği güzel, kendi güzel bir baba ile tanıştıracağız sizleri…

İzmir’de 3 çocuğunun eğitimi için çalışan engelli ağabeyimiz

Bir sosyal medya kullanıcısının hesabında paylaştığı bu görüntü belki de çocuklarının eğitimi için çalışan bu babaya en güzel şekilde ulaşabilmemiz için bir vesile oldu. İzmir’de yaşayan baba, bir okul karşısında sattıklarıyla 3 çocuğunun eğitim masraflarını karşılamak için çabalıyor.

Yüreği güzel, kendi güzel bir baba…

Her ne olursa olsun, 3 çocuğunun eğitim alabilmesi için vazgeçmeyen ve alnının teriyle para kazanmaya çalışan bu ağabeyimize umuyoruz ki güzel İzmirliler desteklerini esirgemeyecektir. Alsancak, Plevne Bulvarı’nda bulunan İzmir Gazi Okulu’nun karısında sürekli satış yapmaya ve çocuklarının eğitim masraflarını karşılamaya çalışan ağabeyimiz çakmaktan yumurtaya, ev yapımı erişteden salçaya sattığı ürünlerle çocuklarının masraflarını karşılamaya çalışıyor.

 Haydi İzmirliler desteğe!

Sosyal medya, faydalı kullanıldığında çok güzel işlere vesile oluyor. Belki de sıradaki iyiliğimiz bu ağabeyimiz ve 3 çocuğu için olur. Haydi İzmirliler! Alsancak’ta bulunan İzmir Gazi Okulu’nun karşısında satış yapan bu ağabeyimize destek zamanı!

ALS Hastası Engin Türkel’i Ziyaret Ettik

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. İnsanlar ne şartlarda yaşam sürüyor. İnsanın gözleri doluyor. En kısa zamanda uğrayarak ufak ta olsa birşeyler alacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu