Müzik - Festival

İzmir Çocuk Fest 2019 11-12 Mayıs’da Sizleri Bekliyor!

İzmir’in en büyük ve en eğlenceli çocuk festivali İzmir Çocuk Fest 2019 bu yıl 11-12 Mayıs tarihlerinde kapılarını açıyor. Çocuklarınız/çocuğunuz ile eğlenceli bir gün geçirmeye ne dersiniz?

İzmir Çocuk Fest 2019 11-12 Mayıs’da Sizleri Bekliyor!

İzmir’in en kapsamlı çocuk festivali bu yıl 11 Mayıs ve 12 Mayıs 2019 tarihlerinde İzmir Arena’da gerçekleşecek.

Dolu dolu 2 gün!

İzmir Arena’da gerçekleşecek olan etkinlikte birbirinden eğlenceli aktiviteler, çocuklarınızın ilgi ile dinleyeceği söyleşiler, kendilerine bir şeyler katabilecekleri workshoplar ve çılgınca eğlenip, hunharca gülebilecekleri aktivite alanları bulunuyor.

İzmir’de bu zamana kadar yapılmış en geniş kapsamlı çocuk festivalinde ailecek güzel 2 gün geçireceğinize eminiz. İzmir Arena’da gerçekleşecek olan festivalde 4 farklı sahne olacak ve bu sahnelerde toplam 60 gösteri sahnelenecek. 74 adet farklı firmanın aktiviteleri olacak ve bu firmalardan bazılarının sürpriz hediyeleri de olacak.

Alanda ebeveynler için de ayrıca 2 adet seminer alanı kurulu olacak. Anneler içinse 1 adet workshop alanı bulunuyor olacak.

Çocuk aktivite alanlarında neler var?

İzmir Arena alanında düzenlenen festival dahilinde lunapark alanı, karnaval oyun alanı, şişme oyun alanları, Arena’nın kapalı bölümünde yer alan workshop alanları, konsept grup çalışması etkinlikleri yer alacak.

Bu aktivitelere ek olarak yine aynı alanda maskot ve animasyon ekipleri de çocuklarınız ile keyifli vakit geçirmek için hazırda bekliyor olacaklar. Aynı zamanda bu mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğraf alanları da sizleri bekliyor!

Başka neler var?

İzmir Arena’da 11-12 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek festivalde birbirinden farklı söyleşiler, imza günleri, keyifli yarışmalar, çeşitli dans ve ritim grupları ile Youtuber’lar da yer alacaklar.

Türkiye’nin İlk Çocuk Kültür Festivali “Yaratıcı Çocuk Festivali” Mayıs’ta!

#izmir #cocukfest #festival #izmirarena #çocuk #aile #eğlence #aileeğlencesi #lunapark #karnaval #oyunalanı #anne #baba #maskot #animasyon #fotoğraf #yarışma #imzagünü #söyleşi #dans #müzik #promosyon #atölye #gösteri

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu