Gündem

Izabel Goulart Rio Karnavalı’na Damga Vurdu!

Izabel Goulart Rio Karnavalı’na giydiği kostüm ile damga vurdu, görenleri kendine tekrar hayran bıraktı.

Izabel Goulart Rio Karnavalı’na Damga Vurdu!

Izabel Goulart Rio Karnavalı’na giydiği ve yalnızca göğüs ucunu kapatan kostümüyle herkesibir kez daha kendine hayran bıraktı. Victoria’s Secret meleği, cesur kıyafeti ile karnavalın en çok konuşulan ismi oldu.

1 Mart 2019’da başlayan ve 8 gün süren Rio Karnavalı’nda bu yıl yıldızlar geçidi yaşandı. Karnavala katılan ve en çok konuşulan isim ise Izabel Goulat oldu. Karnaval havasına uyan güzel yıldız, giydiği cesur kostümle bakanı bir daha baktırdı.

İddialı kostüm!

34 yaşındaki dünyaca ünlü model Izabel Goulart, geçtiğimiz gün sona eren Rio Karnavalı’nda iz bırakan isimlerden biri oldu. Kusursuz fiziği ve iddialı kostümüyle tüm dünyanın odak noktası olan ünlü model, karnavala damgasını vurdu.

Futbolcu Neymar’ın eski kız arkadaşı Bruna Marquezine ile birlikte katıldığı karnavalda çılgınlar gibi eğlenen güzel model zincirli, taşlı ve transparan kostümüyle objektiflerin odağı oldu.

Sadece göğüs ucunun kapalı olduğu iddialı büstiyeri ve altına giydiği yüksek belli şort ile milyonları kendine hayran bırakan model, büyük beğeni toplamayı da ihmal etmedi. 28 yaşındaki Kevin Trapp ile nişanlanan model, karnavalın yıldızıydı.

Ateşli Model Sahara Ray Sahilleri Yaktı Geçti!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu