içinde

İşte Ahmet Kural’ın Aşkı

İşte Ahmet Kuralın Aşkı
İşte Ahmet Kural'ın Aşkı

Yakışıklı oyuncu Ahmet Kural’ın aşkı sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu. Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşıma “En Büyük Aşkım” notunu düştü.

Sıla ile yaşadığı olaylar sebebiyle gündeme bomda gibi düşen Ahmet Kural, son sosyal medya paylaşımı ile de bir hayli beğeni aldı.

İşte Ahmet Kural’ın Aşkı

Sıla ile yaşadığı aşk ve binlerce kez paylaşılan “bakış” fotoğrafına tabiri caiz ise nazar değmiş, Sıla ve Ahmet Kural ikilisi “şiddet” sebebi ile mahkemelere taşınmıştı. Haftalarca gündemi meşgul eden bu olayda henüz bir sonuca varılamamışken, Ahmet Kural sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

En Büyük Aşkım

Ahmet Kural, “En Büyük Aşkım” notuyla paylaştığı görselle hayranlarından bir hayli beğeni aldı. Annesi ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Kural’a beğeni yağdı.

Sevgililer Gününden Bir Gün Sonra

Sevgililer gününden bir gün sonra annesine sarılarak poz veren Ahmet Kural fotoğrafı, “En Büyük Aşkım, Anacuğum” notuyla paylaştı.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Ahmet Kural Sıla Kavgası – Yeni Şaşırtan Görüntüler

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. Şiddet ile gündeme geliyor. Sonra anneler kutsaldır kısmından girerek bir paylaşımla gönüllere taht kuruyor. Eeee ne oldu onca şey unutuldu mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

Poligami Nedir

Poligami Nedir ?

Annesi Kayıttayken Yere Çakıldı

Annesi Kayıttayken Yere Çakıldı