Gündem

İstanbullu Gelin Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezon başlangıç tarihi merakla bekleniyor. 

İstanbullu Gelin 2

İlk iki sezonu beğeni ile izlenen İstanbullu Gelin dizisinin üçüncü sezonu için geri sayım başladı.

Yeni sezonu merakla beklenen dizinin yayın tarihi için Eylül ayı denmişti, yeni sezon tanıtım fragmanı da yayınlandı, neredeyse Eylül ortasına geldik ancak hala heyecanlı bekleyiş sürüyor. İstanbullu Gelin geçtiğimiz sezon cuma günleri yayınlanıyordu. Yeni sezonda da yayın günü olarak cumanın seçildiği söylentiler arasında.

İstanbullu Gelin 3. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.

3 sezon tanıtım fragmanında Süreyya’nın kızı Yaz’ın söyledikleri, izleyenlerde merak ve şaşkınlık uyandırdı.

İstanbullu Gelin Sezon Finalinde Neler Oldu?

Adem’in yaptığı hain plan sonucu Boranjet uçağının kargo bölümünde bulunan uyuşturucu nedeniyle Fikret tutuklandı. Bu durum Boran Şirketler grubunun hisse kaybetmesine ve itibarının zedelenmesine neden oldu. Adem aileye karşı sanki tüm bunları planlayan kendisi değilmiş gibi numara yaparken İpek sayesinde gerçekler ortaya çıktı. Faruk bu gerçeği öğrendikten sonra Adem ile yüzleşti ve ona bir teklif sundu. Adem ya Fikret’in serbest kalması için yardımcı olacaktı ya da Faruk elindeki Adem ile ilgili belgeleri savcılığa verecekti. Bu arada görülen dava sonrası Fikret’in tutuklu olarak yargılanmasına karar verildiği anda hamile olan Süreyya adliyede bir kanama geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Boranlar ikinci şoku bu arada yaşadılar. Yaz bebek erken dünyaya geldi, bir müddet yaşam mücadelesi verdikten sonra hayata tutunarak Boranlara umut oldu. Aile konak dahil tüm servetlerini kaybetti ama yine de aralarındaki güçlü bağı bozmadı ve bu derdin de üstesinden gelmek için tek yürek oldu. Bu arada konağın yeni sahibi ise Adem oldu. Yaşanan bu olayın sorumlusunun Adem olduğunu öğrenen Dilara ise hamile olmasının mutluluğunu yaşayamadan Adem’i terketti.

İstanbullu Gelin

İSTANBULLU GELİN DİZİSİNİN YENİ SEZONUNDA NELER OLACAK?

Yeni sezonda Boran ailesini zor günler bekliyor. Adem’in yaptığı hain plan sonucu Boranlar konak da dahil olmak üzere tüm mal varlıklarını kaybetmişlerdi. Aralarındaki güçlü aile bağları sayesinde zorluklara direnen ailenin yolu yeni sezonda İstanbul’da yaşayan ve uzun yıllardır görüşmedikleri halaları Ülfet Kavaklı ile keşişecek. Varlıklı ve güçlü hala, zor durumdaki akrabalarına yardım edecek mi? Yoksa geçmişte yaşananların hesabını mı sormak isteyecek? Faruk durumları toparlamak için elinden geleni yaparken, Fikret yaşananlardan dolayı kendini yine suçlayarak içine mi kapanacak? Adem konağı alarak amacına ulaşmış görünüyor ancak yaptıkları yanına kar kalacak mı? Yoksa ağır bedeller mi ödemek zorunda kalacak? Tüm bu soruların cevapları Eylül ayında yayınlanacak yeni sezon bölümlerinde saklı.

İstanbullu Gelin 1

YENİ SEZONDA KADROYA YENİ İSİMLER DE KATILDI.

Aslı Enver, Özcan Deniz, İpek Bilgin, Salih Bademci ve Fırat Tanış’ın başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin dizisine yeni isimler de dahil oldu.

*Meral Çetinkaya yeni sezonda varlıklı hala Ülfet Kavaklı rolü ile ekran karşısına çıkacak.

*Süreyya ve Faruk’un kızı Yaz rolü için Ahsen Eroğlu seçildi.

*Kaan Çakır ise başarılı bir iş adamı olan Okan Korkmaz’ı canlandıracak.

*Nihal Yalçın varlıklı hala Ülfet Kavaklı’nın sağ kolu Güneş Köksal olarak kadroya dahil oldu.

İSTANBULLU GELİN YENİ SEZON İLK BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

21 Eylül Cuma günü İstanbullu Gelin yeni sezon ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Merakla beklenen dizi için geri sayım başladı.

YENİ SEZON İLK BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI.

Herkese şimdiden iyi seyirler.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu