Gündem

İstanbullu Gelin Final mi Yapıyor? İlk Açıklama Geldi.

İstanbullu gelin final yapıyor. Star Tv’nin sevilen dizisi “istanbullu Gelin” yapılan açıklamaya göre “senaryoda etkili konu bulunmadığı” gerekçesiyle final yapıyor.

İstanbullu Gelin Final mi Yapıyor? İlk Açıklama Geldi.

Star Tv kanalında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi erken final yapmaya karar verdi. Aslında sevilen bir dizi olmasına rağmen ani bir kararla diziye son vermeye karar veren yönetim, sebep olarak “senaryoda etkili konu bulunmadığı için diziye final yapmaya karar verdik” dedi.

Yapımcı İddiaları Doğruladı

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı ve yaklaşık 3 sezondur ekranlarda olan sevilen dizinin yapımcısı senaryo ile ilgili problem yaşadıklarını, etkili bir senaryo konusu bulunamadığı için diziyi bitirmeye karar verdiklerini açıkladı. İddiaları doğrulayan ve final tarihi açıklanan dizi ile ilgili nasıl bir final olacağı merak konusu.

Sadece Yurt İçinde Değil, Yurt Dışında da Sevilen Bir Diziydi

Ekranların sevilen dizisi sadece yurt içinde değil yurt dışında da takipçileri olan bir diziydi. Geleneksel bir aile yapısını ve İstanbullu Süreyya’nın aşkını konu alan dizide bir çok ünlü karakter oynuyordu. Final bölümünün 31 Mayıs’ta yayınlanması planlanıyor.

En Çok Konuşulan Netflix Dizileri Bu Haberimizde!

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu