Gündem

İstanbul’da Okullar Tatil. Son Dakika!

İstanbul’da okullar tatil. İstanbul’da hafta sonu etkili olan kar sebebiyle eğitim öğretime 1 gün ara verildi. Öğrencilerin merakla beklediği haber akşam saatlerinde valilikten geldi.

İstanbul’da Okullar Tatil. Son Dakika!

İstanbul’da Cumartesi günü başlayan kar yağışı bugünde etkisini devam ettirdi. Olumsuz hava koşullarının yarın da devam etmesi ön görüldüğü için valilik 1 gün süreyle eğitim öğretime ara verdi. Yapılan açıklamada “İlimizdeki olumsuz hava koşullarının ve kar yağışının devam etmesi nedeniyle, temel eğitim ve orta öğretim kurumlarımızdaki eğitime bir (1) gün ara verilmiştir” denildi.

Beklenen Haber Geldi

Hemen hemen her yıl 1-2 gün bile olsa kar tatili yapan İstanbul’da bu yıl Şubat ayına kadar ne yazık ki etkili bir kar olmadı. Özellikle öğrencilerin dört gözle beklediği haber az önce valilikten geldi. Vali Ali Yerlikaya’nın yaptığı açıklama ile temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında 25 Şubat Pazartesi günü 1 gün süreyle tatil olduğunu söyledi.

Öğrenciler Oyun Oynamak İçin Can Atıyor

Özellikle öğrencilerin beklediği muhteşem haber sonunda geldi. Tüm kış kar yağmasını bekleyen çocuklar, hafta sonu hem kara doydular hem de aldıkları tatil haberiyle oldukça sevindiler. Kar yağınca trafiğin felç olduğu İstanbul’da bu haber işe gidecek olanları da bi nebze sevindirmiş olsa gerek.

Behzat Ç. Netflix’te Başlıyor!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu