Gündem

İstanbul’da Kar Başladı. Kar Haberi Bekleyenlere Müjde.

İstanbul’da kar başladı. Kar haberi bekleyen binlerce insan kar yağsın diye bekliyordu. Çocukların kışın en büyük eğlencesi olan kar sonunda İstanbul’da yağmaya başladı.

İstanbul’da Kar Başladı. Kar Haberi Bekleyenlere Müjde.

İstanbul’da sabah saatlerinde başlayan kar yağışı Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri gibi şehrin dışına yakın yüksek kesimlerde etkili oldu. Söz konusu ilçelerde yol kenarları ve arabaların üstü kar tuttu. Karın yağmasına elbette en çok çocuklar sevindi. Sürücüler zor anlar yaşarken çocuklar ve kar sevenler karın tadını çıkardılar.

Meteoroloji Uyarmıştı

İstanbul’da beklenen kar yağışı meteoroloji tarafından duyurulmuştu. Sıcaklığın sıfıra kadar düşmesiyle birlikte kentin batı bölümlerinde lapa lapa kar yağmaya başladı. Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü’nün özellikle yüksek kesimlere kar yağışı uyarısı bugün sabah saatlerinde gerçekleşti. Mega kentte ilk kar yağışı Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Silivri taraflarında oldu.

Her Yer Beyaza Büründü

Yağan kar ile birlikte üst geçitler, arabaların üzerleri, yol kenarları, çimenlik alanlar beyaza büründü. Bu bölgelerde hazırlıksız yakalanan sürücüler zor anlar yaşadı. Yollarda trafik oluştu ve kayganlık yüzünden sürücüler kontrollü olarak ilerlemek zorunda kalıyorlar. Uzmanlar daha fazla kar yağışı olmayacağını fakat kuvvetli bir don olayının yaşanabileceğini belirttiler.

 

Nemfomani: Yani Hiperseksüalite Nedir?

 

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Ankara’da da kar var ama bekledikleri kadar fırtına çıkarmadı açıkçası. Yok yere okulları tatil ettiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu