Gündem

İstanbul’da Deprem Paniği. Son Dakika. Depremin Merkezi Yalova.

İstanbul’da deprem paniği. Son dakika. Depremin merkezi yine Yalova. Daha geçtiğimiz haftalarda merkezi Yalova olan depremin korkuları geçmeden bugün bir yenisi daha yaşandı. Çınarcık Yalova merkezli deprem 4.5 şiddetinde kayıtlara geçti. Saat 9:34 sularında deprem İstanbul’da da hissedildi.

İstanbul’da Deprem Paniği. Son Dakika. Depremin Merkezi Yalova.

Merkezi Yalova Çınarcık olarak belirlenen deprem İstanbul’da da hissedildi. Saat 9:34 sularında yaşanan sallantıyı bir çok vatandaş hissetti. 4.5 şiddetinde hissedilen deprem özellikle Yalova ve İstanbul’da yaşayanlar arasında panik yarattı. Bu deprem ile birlikte bu ay gerçekleşen 2. Yalova depremi oldu.

30 Kasım’da da Olmuştu

Merkezi Yalova olan depremlerin 2. si az önce yaşandı. Yalova merkezli 4.5 şiddetinde gerçekleşen deprem bundan bir ka hafta önce 30 Kasım’da aynı şiddetlerde bir deprem daha gerçekleşmişti. İlki de Yalova Çınarcık merkezli bir deprem olduğundan Çınarcık halkı üst üste yaşanan iki depremin ardından endişelenmeye başladı. Uzmanlardan açıklama bekleniyor.

 

Kadının Boğazını Kesti. Hem de Çok Saçma Bir Sebeple!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu