Gündem

İstanbul’da Çarşamba Günü Kar Yağışı Başlayacak

Meteorolojinin verdiği bilgilere göre yeni haftada tüm yurt yağış altında olacak. İstanbul’da ise Çarşamba günü kar yağışı başlayacak ve mega kenti neredeyse günlerce etkisi altına alacak.

İstanbul’da Çarşamba günü kar yağışı başlayacak

İşte il il hava durumu;

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son tahminlerine göre, önümüzdeki hafta tüm yurtta yağışlı ve soğuk hava dalgası etkili olacak. İstanbul içinse Çarşamba günü kar yağışı uyarısı yapıldı. Mega kentte kar yağışının günlerce süreceği öngörülüyor.

Pazartesi günü Türkiye’nin genelinde etkili olacak olan kar ve karla karışık yağmurlar, Salı ve Çarşamba günü tüm yurdu etkisi altına alarak yayılacak. Tahminlere göre ise İstanbul beyaza bürünecek. Çarşamba günü yağış beklenen İstanbul, karlar altında olacak.

Ocak ayının ilk haftasına kadar…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada yurdumuzu etkisi altına alan soğuk hava dalgası, Ocak ayının ilk haftasında da etkisini sürdürüyor olacak.

Küresel tahmin sistemleri

Küresel tahmin sistemlerinin yaptığı açıklamalarda kar uyarısı verilmişti. Bu açıklamadan sonra Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden de benzer açıklamanın gelmesi bu açıklamayı desteklemiş oldu. Salı ve Çarşamba gününe dikkat…

Önleminizi Alın! Meteoroloji’den Sağanak Ve Kar Uyarısı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu