Gündem

İstanbul Havalimanında Çalışan Görevliye Hakaret Yağdırdı

İstanbul Havalimanında çalışan görevliye hakaret yağdırdı. Uçağın rötar yapmasını bahane eden Funda Esenç isimli kadına tepkiler çığ gibi büyüyor

 

İstanbul Havalimanında Çalışan Görevliye Hakaret Yağdırdı

İstanbul havalimanında gerçekleşen olayda Funda Esenç isimli kadının yer hizmeti veren bir çalışana ettiği hakaretler görüntülendi.

Dün saat 17:00 da  Atlas global Hava yollarına  ait İstanbul Havaimanından Milas-Bodrum’a kalkması gereken uçak bir saat rötar yapınca olanlar oldu. Funda Esenç isimli bir kadın yer hostesliği yapan çalışana hakaret ve küfürler yağdırdı. Uçağın 1 saat rötar yapacağını açıklamasından sonra bekleyen yolcular çalışanlara tepki gösterdi. Fakat bir kadın yolcu tepkisini abarttı ve çalışana hakaret ve küfürler etmeye başladı.

Funda Esenç olayının iç yüzünü Çocuklar Duymasın Oyuncusu Serkan Balbal anlattı

Bir televizyon kanalına telefonla bağlanan “Çocuklar Duymasının” oyuncusu Serkan Balbal’da olaya şahitlik eden yolculardan biriydi. Serkan Balban’ın açıklamaları şöyle; “İsminin Tuğçe olduğunu öğrendiğimiz personel kıza olmadık hakaretler etti, diğer yolcular tarafından destek geleceğini düşündü. Bu olay olduğu sıralar daha uçağın kalkmasına 20 dakika vardı. Rötar filan bahaneydi, daha beklemeye başlamamıştık. Funda Esenç adlı kadın kendisine destek gelmeyince bir anda sustu. Tuğçe isimli personel arkadaşımıza bu konuda davacı olursa şayet şahit olarak destek olacağımı söyledim. Olaydan sonra personel kız şikayetçi olmadı. Hakaret eden kadında arkadaşlarıyla gayet neşeli bir şekilde uçağa bindi.”

O Kadına Sosyal Medyadan Tepkiler Yağıyor

Havalimanında uçağın rötar yapması sonucu yer hostesi olan bir çalışana küfürler yağdıran Funda Esenç isimli kadına sosyal medyadan tepkiler yağıyor.

Sosyal medyaya yayılan görüntüler sonucu tepkiler yağan kadının yer çalışanı hostesi için söyledikleri herkesi şok etti.. Çekilen görüntüler sosyal medyada tepki yağmuruna tutuldu.

O koca kıçını büyütene kadar birazcık aklını çalıştır”  sözlerini kullanınca, yer çalışanı hostesi tepkisini “Düzgün konuş! Sen ne saçmalıyorsun ya?” diyerek kadın yolcuya çıkıştı. Kadın yolcu bunun üzerine “Hooop hop! Temas yok. Ben Çingenelerle temas etmiyorum. Sokak s…üntünsü” sözlerini kullandı.

 

Funda Esenç Adlı Kadına Twitter’dan Gelen O Tepkiler

 

istanbul-havalimanında-çalışan-görevliye-hakaret-yağdırdı

 

 

istanbul-havalimanında-çalışan-görevliye-hakaret-yağdırdı

 

 

istanbul-havalimanında-çalışan-kadın

          Bu Haberimizde İlginizi Çekebilir

Cinsel Organını Gösteren Adamı Görüntüledi

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. kadın resmen çingenelik yapmış dışardan bakılsa kültürlü etiketi vurular ancak önce insanlıktan nasibini almak mesele

  2. emekçi insanlara yapılana bakın. 1 mayısta da emekçilerin yanındayız sloganı atılır

  3. Hiç bir açıklaması yok, saldırı altında olan çalışanı sabırı dolayısıyla tebrik ediyorum. Aynı haraketlerde bulunup onun seviyesine inmemiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu