Gündem

Cumhurbaşkanlığı İş Arayanlara Müjdeyi Verdi!

Cumhurbaşkanlığı iş arayanlara müjdeyi verdi! İş arayan gençler ve iş verenler, Kariyer Fuarları’nda buluşacak!

Cumhurbaşkanlığı İş Arayanlara Müjdeyi Verdi!

İyi haber Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nden geldi. Yapılması planlanan Kariyer Fuarları ile bilgi birikimi, yeteneği ve donanımı ile göz dolduran gençlerin iş dünyası ile buluşturulması hedefleniyor. Bu fuarlar sayesinde istihdamı artırmak da hedefleniyor.

Mart ayı ile birlikte fuarlar başlayacak!

Mart ayında başlaması planlanan Kariyer Fuarları’nın İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Erzurum, Antalya, Konya gibi merkezi illerde düzenlenecek. Üniversite/üniversitelerden yüksek puanlarla mezun olan donanımlı, yetenekli ve bilgi birikimi olan öğrenciler için özel kariyer fırsatlarının yer alacağı fuarlarda, iş arayan gençler ile iş dünyasını buluşturacak.

Sektörün önde gelen tüm şirketleri katılıyor olacak!

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından yapılan açıklamayla, iş arayan gençler ve iş verenlerin bir araya geleceği Kariyer Fuarları’nda, sektörün önde gelen şirketleri de yer alacak. Şirketlerin çalışan ihtiyaçları ve adaylardan beklentileri ile iş arayan gençlerin beceri ve kapasiteleri analiz edilip bu analizlere göre de veri tabanları oluşturulacak.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: 2019 Asgari Geçim İndirimi Ve İşsizlik Maaşı

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Bu ülke nereye gidiyor?
    İşsizlik almış başını gidiyor ?
    Bunların hepsi seçim öncesi göz boyama

  2. Seçim öncesi almak için çaba ve sonrası yine işsizlik alır başını gider. Sebep ise küçülme olur. Alışılageldik durumlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu