içinde

İran’dan Büyük Tehdit. Amerikaya Rest Çekti. Formülünü Biliyoruz.

iran'dan büyük tehdit

İran’dan Büyük Tehdit. Atom bombası tehdidi İran’dan Amerika’ya geldi. “İran’ı koruyan faktörlerin en önemlisi füze gücüdür. Eğer bu gücü de elimizden alırlarsa bizler için aydınlık günümüz karanlık bir geceye döner” şeklinde ifadeler yer aldı.

İran’dan Büyük Tehdit. Amerika’ya Rest Çekti. Formülünü Biliyoruz.

İran’ın nükleer silah rezervleri ilgili yaptığı açıklama uluslar arası arenada büyük ses getirdi. Tahran’ın Cuma İmamı Ayetullah Ahmed Hatemi, ülkesinin atom bombası formülüne sahip olduğunu dile getirdi.

Atom Bombası Formülünü Biliyoruz.

İran medyasında yer alan habere göre, Meşhed’te Hazreti Muhammed’in kızı Hz. Fatma’nın anısına yapılan anma töreninde Ayetullah Ahmed Hatemi’nin yaptığı konuşmada nükleer silah gücü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada İran’ın nükleer silahla ile ilgili formüle sahip olduğunu fakat kullanmayı düşünmediğini söyleyerek devam etti “İran atom bombasının formülünü biliyor fakat bu kitle imha silahından yararlanmak istemiyor ancak nükleer enerji gücüne sahip olmayı kendisi için hayati bir mesele olarak görüyor.” ifadesini kullandı.

iran atom bombası

Aydınlık Gücümüz Karanlığa Döner

Amerika Başkanı Donald Trump’ın yaptığı İran’ın füze açıklamalarına cevap olarak açıklama yapan Hatemi, “Füzeler İran için önemli ve hayati önem taşıyor” dedi ve devam etti, “ABD’nin yaptığı şeytanlıklar İran’ın nükleer gücünü azalttı ancak nükleer anlaşmamız da bitti. Bu şartlarda şu anda İran’ı koruyan faktör füze gücüdür. Eğer bu gücü de elimizden alırlarsa aydınlık günümüz karanlık bir geceye döner. Füze gücümüz emperyalistlerin korkusudur.” dedi.

 

Sexting Nedir? Öğrenmek İçin Tıkla!

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. Yıllar önce de savaşlar yapıldı ellerine ne geçti bir yığın cesetten başka Barış huzur içinde yaşamak varlen halen neyin peşindeler hiçmi eskiden ders alınmıyor yazık çok yazık gerçektende O kadar büyük dünyamızı paylaşamıyolar 🙁

  2. Yıllar önce de savaşlar yapıldı Malesef sonuç sadece yıkıntı ve cesetlerden ibaretti Hiçmi eskilerden ders almıyorlar Barış ve huzur içinde yaşamak varken bu neyin nesi Halen savaş için can atanlar var çok yazık 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

zombi hastalığı amerikada

Zombi Hastalığı Amerika’da Hızla Yayılmaya Devam ediyor. Halk Tedirgin.

Merkür Balık burcunda

Merkür Balık Burcunda – Mantığımız 17 Nisan’a Kadar Devre Dışı!