Gündem

Internetten Süs Yumurta Alan Kadın, İçinden Çıkanı Görünce Şok Oldu!

Internetten süs yumurta alan kadın, tam 47 gün sonra yumurtanın içinde çıkan şeyi görünce çok oldu. Evinde süs olarak durması için internet üzerinden bir yumurta sipariş eden Charlotte Harrison isimli kadın, 47 gün sonra yumurtanın çatlaması ile birlikte önce ilk şoku geçirdi. Sonra içinden çıkan egzotik kuşu görünce ikinci şokunu yaşadı.

Internetten Süs Yumurta Alan Kadın, İçinden Çıkanı Görünce Şok Oldu!

Geçtiğimiz günlerde sanıyoruz ki son zamanların en ilginç olaylarından birisi yaşandı. Charlotte Harrison isimli bir kadın internetten 25 euro karşılığında evine süs eşyası olarak koymak için bir yumurta satın aldı. Yumurtayı evine koydu ve bir gün yumurtanın çatladığını gördü. Harrison ilk şokunu bu anda yaşadı. Beklemeye geçen kadın, bir süre sonra egzotik bir kuşun tamamen yumurtadan çıkmasıyla ikinci şokunu yaşadı.

internetten aldığı yumurta

Evin Gözdesi Oldu

Yumurtadan çıkan kuş evin göz bebeği oldu. Egzotik bir kuş türü olan bu yavrunun bakımı üstlenen aile, onu oldukça çok seviyor.

internetten aldığı yumurtanın içinden kuş çıktı

 

Türkiye’nin En Komik İnsanları. Yurdum İnsanı Videolarına Kopacaksınız.

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

14 Yorum

  1. Bunun satışını yapan firma farkında mıydı acaba değişik bir olay ama güzel sonuçlanmış :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu