Teknoloji

Instagram’da Yeni Güncelleme Bomba Gibi Geliyor!

Tüm sosyal medya sitelerini geride bırakan Instagram’da yeni güncelleme bomba gibi geliyor. İşte Instagram’a gelecek yeni güncelleme ve tüm detaylar!

Instagram’da Yeni Güncelleme Bomba Gibi Geliyor!

Tüm dünyada en çok kullanılan sosyal medya mecrası Instagram, popüleritesini her geçen gün ikiye katlıyor. Milyonlarca kişiye gelir kaynağı da olan uygulama, yeni bir güncelleme ile satış yapan kullanıcıları sevindirecek.

Artık satış yapılabilecek!

Yapılan açıklamalara göre artık Instagram’da direkt satış dönemi başlıyor. Kullanıcılar artık ürünlerini Instagram üzerincen satabilecek, alıcılar ise tek tıkla sipariş verebilecek.

Test aşamasında

Instagram’ın bu yeni güncellemesi ile hem satıcılar hem de alıcılar kolaylıkla alış / veriş yapabilecekler. Şu anda test aşamasında olan bu özellik, yeni güncelleme ile hayatımıza gireceği günü bekliyor.

Eğlence platformu kabuk değiştiriyor…

Instagram uygulaması ilk çıktığında fotoğrafların paylaşıldığı bir uygulama iken, sonraları bu uygulamaya video ekleme, story ekleme, Instagram kullanıcı kanalı gibi birçok özellik eklenmişti. Instagram’ın son hamlesi ise alış / veriş meraklılarını bir hayli sevindirdi. Test aşamasında olan özellik çok yakında kullanıcılara sunulacak.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Space Travel Agency of Turkey Projesine Dair Her Şey

Satış sayfalarından esinlenerek yola çıktılar…

Kullanıcı dostu hamleler yaparak bonus puanları toplayan Instagram, kullanıcıların satış yapmaları ve sipariş vermeleri durumundan yola çıkarak, “sipariş” özelliğini hayata geçireceğini duyurdu.

Sipariş ver butonu

Instagram’ın test aşamasında olan bu özelliğinin kullanımı ise çok pratik olacak. Örneğin beğenerek takip ettiğiniz bir satış profili bir gönderi paylaştı. Ve siz de bu gönderideki ürünü almak istiyorsunuz. Bunun için satıcıya mesaj yollamak yerine gönderinin altında “sipariş ver” butonu olacak.

Şimdiden yankı uyandırdı!

Instagram’ın bu hamlesi şimdiden büyük yankı uyandırdı. Yazılımcıların ise bu yeni özellikle ilgili beklentileri büyük.

Peki Instagram’dan ürün satmak için ne yapmalı?

Instagram’dan ürünlerinizi satmak istiyorsunuz fakat bunu nasıl yapacağınıza dair en ufak bir fikriniz dahi yoksa aşağıdaki videonun sizler için yararlı olacağını düşünüyoruz. Keyifli izlemeler.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Cep Telefonundan İnternet Paylaşımı Yapanlar Aman Dikkatli Olun!

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu