Gündem

İnsanoğlu Katliama Devam Ediyor

İnsanoğlu katliama devam ediyor! Tunceli’de nesli tükenmekte olan dağ keçisini öldüren 2 kişiye 21 bin TL ceza!

İnsanoğlu katliama devam ediyor!

Tunceli’de yaşanan olayda dağ keçisini öldürmek isteyen 2 kişi, engel olmak isteyen vatandaşı darp etti ve telefonunu çaldı. Durumun ekiplere bildirilmesinden sonra olay yerine gelen yetkililer, dağ keçisine el koydu.

Tunceli’nin Pülümür ilçesine bağlı olan Süleymanuşağı köyünde, 2 kişi nesli tükenmekte olan dağ keçisini öldürdü. Av tüfeğiyle 6 yaşındaki dağ keçisini öldüren kaçak avcılar, olaya şahit olan ve onları kameraya alan bir vatandaşı da darp ettiler. Darp sonrası vatandaşın telefonunu da çalan 2 şahıs, uzaklaşarak olay yerinden ayrıldı.

Şikayetler üzerine ekipler harekete geçti

Olayı cep telefonu kamerasına çeken ve 2 kendini bilmez tarafından darp edilip, telefonu gasp edilen vatandaş soluğu yetkililerin yanında aldı. Olayın yetkililere bildirilmesinden sonra jandarma ve Tunceli Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri olay yerine giderek görgü tanıklarıyla görüştü. Kendini bilmez ve duyarsız 2 şahıs tarafından öldürülen dağ keçisine ise yetkililer tarafından el koyuldu.

2 şahıs aranıyor

Bilinçsiz ve duyarsız kişiler katliama devam ederken, bu olaydan sonra Tunceli’ler 2 şahsın yakalanmasını talep ettiler. Ekipler tarafından yapılan aramada darp edilen vatandaşın telefonu bulundu. Şahısların, telefondan bir fotoğrafı silmeyi unutmaları üzerine ekipler fotoğraftaki şahsın kimliğinin tespiti için çalışmaları başlattı.

Hamile Keçiye Tecavüz Etti, Hakim Bile Şoka Girdi

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu