SON DAKİKA

Üniversiteye En Az ilkokul Mezunu Personel Alımı İşkur’da!

ohaaa

04 Aralık 2018'de eklendi

Üniversiteye En Az ilkokul Mezunu Personel Alımı İşkur’da!

Resmi Gazete’de yayınlanan ilana göre, üniversiteye ilkokul mezunu personel alınacak.

Üniversiteye ilkokul mezunu personel ilanı için İşkur’un sayfasına girmeniz gerekiyor.

Kocaeli Üniversitesi 90 adet personel alımı yapacak. Üniversite bünyesinde bulunan personel açığını gidermek için işkur kanalıyla personel alımı ilanı yayımlandı.

Kocaeli Üniversitesi merkez biriminde çalışmak üzere eleman alınacağını yayımladı. Yayımlanan ilana göre; büro memuru, bilgisayar programcısı ve temizlik görevlisi kadrolarına 90 adet personel alımı yapacak. Üniversite bünyesine; 4857 sayılı İş Kanunu gereğince, engelli, eski hükümlüler ve ya terörle mücadele sırasında malul sayılmayacak şekilde yaralanmış olanlar başvurabilecek.

Üniversiteye ilkokul Mezunu Personel İlanı için Gerekli Şartlar

Başvuru yapmayı düşündüğünüz alan için, o alana başvuru şartı olarak belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak ve istenecek diğer evrak/sertifikalara sahip olmak gerekli.

Son başvuru gününe kadar 18 yaşını doldurmuş olmak gerekli.

Herhangi bir kurumdan emekli olmamak, emekli, yaşlı ve malul aylığı almamış olmak.

Devletin güvenliğine karşı suç işlememek, anayasal düzene ve düzenin işleyişine karşı suçlu olmamak, millî savunmaya karşı, Devlet sırlarına karşı ve casusluk,  rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, zimmet, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, suç kaynaklı mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından hüküm giymemiş olmak.

Engelliler kadrosu için; Engel durumunu belirten ve en az %40 engele sahip olduğunu belirten rapor almış olması gerekli.

2018 KPSS (B) Grubu sınavından Ön Lisans mezunları KPSSP93 puan türünden, Lisans mezunları ise KPSSP3 puan türünden 60 ve üzeri puan almalıdır.

Büro Memuru alımı için gerekli şart: Lisans mezunu olmak, Kamu Personeli Seçme Snavına girip KPSSP3 puan türünde 60 ve üzeri puan almak.

Bilgisayar Mühendisi alımı için; Mühendislik Fakültelerinin Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak ya da yurt dışında okuyup denklik belgesine sahip olmak.

Temizlik görevlisi alımı için; İlkokul, ilköğretim ve ortaöğretim mezunu olma şartı vardır.

Başvurular 3-7 Aralık 2018 Tarihleri arasında yapılacaktır!

 

Zeki İnsanların Ortak Özellikleri

 

Yorumlar

1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için Giriş yapınız.
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
seher35arslan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
seher35arslan
Üye
seher35arslan

İhtiyaç sahipleri umarım mutlu olur

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Kasım 2018, 20:20

Baba Cinayeti. Kalbiniz Hassassa Bu Haberi Okumayın.

Baba cinayeti. Uyarıyoruz, kalbiniz hassasa bu haberi okumayın. Baba Cinayeti. İzmir’de Akılalmaz Cinayet. İzmir’de eşi ve 2 çocuğu tarafından öldürülen ünlü iş adamı Cihat Murat Öğüt cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıktı. İş adamının eşi ve 2 çocuğu kazma kürek olmadığı için Cihat Murat Öğüt’ü yaktılar. Katillerin verdiği bu ifade herkesin...

Devamını Görüntüle