in

Monotonlaşan İlişki Nasıl Canlandırılır?

Monotonlasan iliskiyi canlandirmanin yollari

Kadın ve erkek var olduğundan beri ikili ilişkiler her zaman güncelliğini korumaktadır. Yaradılışımızın bir parçası olan aşk, sevgi, şefkat, cinsellik gibi duygular bizleri her daim etkileşim içinde tutmaktadır. Kimi zaman büyük heyecanlarla başlayan ilişkiler zaman geçtikten sonra aynı heyecanı taşıyamıyor. Peki monotonlaşan ilişki nasıl canlandırılır? Heyecanımızı nasıl diri tutarız? Sevginizi devam ettirmek ve ilişkiyi canlandırmanın yolları nedir, aşkımı nasıl kurtarabilirim diye düşünüyorsanız bu yazımız işinize yarayacaktır. Keyifli okumalar.

Birlikte Yapacağınız Hobiler Geliştirin!

Bir puzzle alarak işe başlayabilirsiniz; hem birlikte uzun vakit geçirmiş olacaksınız hem de birlikte güzel bir tablo ortaya çıkarmış olmanın verdiği keyfi yaşayacaksınız. Satranç ya da tavla oynamakta bir diğer alternatif olabilir. Erkekler oyun oynamayı çok severler, içlerindeki çocuk her daim yaşar ve siz de onunla birlikte bir kaç oyuna dahil olursanız eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. İkinizin de sevdiği türden kitap alıp, çimlere yayılıp kitap okuma keyfi yapabilirsiniz. Belki ekstrem sporlardan hoşlanıyor olabilirsiniz ve birlikte bungee jumping, yamaç paraşütü vb. aktiviteler yaparak adrenalin tutkusunu yaşayabilirsiniz.

Kendi Ayakları Üzerinden Duran Kadınlar Daha Çekicidir!

Kariyeri olan, ne istediğini bilen  ve kendi hayatı olan bir kadın her zaman daha çekicidir. Bir erkek için kendinden ödün vermeyen, ilişkisi için hesaplarını kapatmayan, şehir değiştirmeyen, ailesi ile aşkı arasında kalmayıp kendi kararlarını veren kadınlar daha çekicidir. Bunları kesinlikle yapmayın demiyorum elbette ama körü körüne kapılıp kimsenin peşinden gitmeyin. Sizin için değerli olan şeyleri söylemekten çekinmeyin. Aynı durum erkekler için de geçerlidir aslında, ne istediğini bilen bir erkek kadınını her zaman mutlu eder. Gereksiz kısıtlamalar, kıskançlıklar ilişkileri yıpratır ve soğumalara sebebiyet verir. Sırf aramız bozulmasın diye istenmeyen şeyleri yapmak ilişkileri daha fazla yıpratmaktadır.

Evde Güzel Giyinin ve Bakımlı Olun!

Monotonlaşan ilişkiniz canlansın istiyorsanız, özellikle evlenen ve birlikte yaşayan çiftler, aradan belli bir süre geçince yavaş yavaş kendilerini salmaya başlar Bunu yapmayın! Eski pijamalarla, saç baş dağınık dolaşmaya başlarlar. Öyle zaman geliyor ki sadece işe ya da bir davete giderken güzel giyinmeye başlıyor çiftler. Bu durumda bütün gün boyunca çevresinde bakımlı kadın/erkek gören bireyler eve geldiğinde gördüğü manzara karşısında dumura uğruyor. Belki birbirinizi her halinizle sevebilirsiniz ama bir süre sonra sıkılmaya başlıyorsunuz. Saygıyı ve heyecanı kaybetmemek için farklı şeyler yapmak durumundayız. Her gün olmasa da akşamları güzel kıyafetler giyip, makyaj yapıp, sevdiğiniz parfümleri sıkıp birlikte vakit geçirirseniz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Özel Günleri Beklemeyin!

Eşinize/sevgilinize hediye almak ve ya sürpriz yapmak için özel günlerin gelmesini beklemeyin. İşten dönerken bir buket çiçek alabilirsiniz. Hafta sonu için romantik bir akşam yemeği rezervasyonu yaptırabilir, ufak bir tatil kaçamağı yapabilirsiniz. İş yerindeyken birbirinize romantik mesajlar atarak sevginizi tazeleyebilirsiniz. Aniden görüp şaşıracağı yerlere ” seni seviyorum ” yazarak yüzünüzde gülümseme oluşturabilirsiniz.

Monotonlaşan ilişki nasıl canlandırılır? yazımızdan sonra cinsel hayatınızla ilgili değişimleri öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Sağlıklı Bir Cinsel Hayat İçin Yapılması Gerekenler

8 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

bilim kurgu dizileri

Bilim Kurgu Hayranlarının İzlemesi Gereken 5 Dizi

İki Farklı Güllaç Tarifi

İki Farklı Güllaç Tarifi