Gündem

İlginç Olaylar Serisi – Vol.1

İlginç olaylar serisinde bu hafta çok farklı şeyleri konu alacağız. Haberimizi zevkle okuyacağınızı düşünüyoruz. Hadi başlayalım.

İlginç Olaylar Serisi Vol.1

Tuvalete Dikkat!

Dünya da oldukça ilginç şeyler olmakta ve ilginç yerler bulunmakta. Zaman zaman gözlerimize inanamayacağınız durumlar karşımıza çıkabiliyor. Bunlardan ilki tuvaletteki yılan. Düşünsenize çok sıkışmışsınız ve koştur koştur tuvalete gidiyorsunuz. Kapağı kaldırınca bir de ne görüyorsunuz? Dev bir piton lağımdan tuvaletinize çıkmış ve oraya yerleşmiş.Evet bu olay gerçekten yaşanmış. “Oha” dediğinizi duyar gibiyim.

ilginç şeyler

Donan Şelale!

İlginç olaylar haberimize donan şelale ile devam ediyoruz. Düşünsenize tonlarca litre akan bir su ve tamamen donmuş. Acaba o bölgede havalar kaç dereceye kadar düşüyordur?

ilginç olaylar

Taşların Sırrı!

Bu taşların sırrını biz de çözemedik ancak eğer bu fotoğraf doğruysa sanırım uzaylılar ya da büyücüler hala var. Yada belki de bir sanat eseri. Sizce hangisi? Gerçeği bilen üyelerimiz yoruma konu ile ilgili bildiklerinizi bizimle paylaşırsa seviniriz.

inanılmaz olaylar

Havaalanı!

Yurt dışında böyle havaalanlarına rastlamanız mümkün. Bir mühendislik harikası olan bu uçak pistleri, mühendisler kadar pilotlarında uzman olmalarını gerektiriyor sanki. Mühendislik harikası bu pistleri ülkemizde de görmeyi ümit ediyoruz.

inanılmaz olaylar 2

Sanatsal Çalışma!

Görmüş olduğunuz bu fotoğrafta hiç bir photoshop hilesi yok. Bir sanatçının fayanslar üzerine uyguladığı bu fotoğraf sanatı oldukça ilginç bir hal almış. Kesinlikle etkileyici değil mi?

ilginç olaylar serisi

Obur Ağaç!

Bir ağaca “Do not eat” yani “Yeme” uyarısı yazan bir tabela asılıyor ama ağaç ingilizce bilmediğinden midir nedir tabelanın kendisini yiyor. Ve ortaya böyle ilginç bir görüntü çıkıyor.

esrarengiz olaylar

Yaşlı Ayakkabılar!

Bu ayakkabılar büyük ihtimalle çok uzun süredir ordalar. Acaba kimin ayakkabıları ve ne zaman bıraktılar? Sizce kaç yaşındalar? Tahminleri yorumlara alalım. ilginç durumlar

Bukalemun!

Ilginç olaylar serimize ilginç bir bukalemun ile devam ediyoruz. Bu bukalemun olduğu yerde sıcaktan ölmüş ve derisi kuruyarak heykel gibi olduğu yerde kalmış. Haliyle ortaya böyle ilginç bir görüntü çıkmış. Acaba burası hangi ülke ve sıcaklık kaç dereceye kadar çıkıyor?

ilginç resimler

Yılan İskeleti!

Bu gördüğünüz şey bi kral kobra iskeleti. Her gün yolda görebileceğimiz bir şey değil elbette ve bu haliyle de oldukça ilginç ve korkutucu. Kral kobralar dünyanın en zehirli hayvanları arasında.

kobra yılanı

Dünyanın En İlginç Köprüsü!

Vietnam’da ki Golden Bridge listemizin sonunda yer alıyor. Sanıyoruz ki görüp görebileceğimiz en ilginç köprü. İki dev elin tuttuğu bir köprüye benzeyen bu muhteşem sanat eseri, turistler için görülmeye değer yerlerden.

ilginç şeyler

İzlanda Gezi Rehberi

 

 

 

 

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu