in

YarıldımYarıldım BayıldımBayıldım

İkizler Burcunun Komik Yönleri

İkizler burcunun komik yönleri

İkizler burcunun komik yönleri! İkizlerin dengesiz hallerini bilmeyen yoktur. Bu dengesiz kişiliklerin aslında her hali komiktir. Bazen kendileri de komik duruma düşer ama bu konuya burada girmeyeyim..

İkizler Burcunun Komik Yönleri

İkizler burcu insanını hemen hemen herkes sever! Çünkü neden sevmesinler, delileri sevmeyen var mı? İkizlerin kullandığı yaptığı her şey biraz tuhaftır. Araba modelleri farklıdır, kullandığı renkler farklıdır, aldıkları eşya farklıdır. Yani bunlara sadece farklı demek basit kalır, aslında bildiğiniz tuhaftır. Bu burcun yön duyguları güçlüdür. Ancak genelde direksiyonu odaklandıkları bir objenin üstüne sürerlerse şaşırmayın. Çünkü bunu yapmaya eğilimleri vardır. Bu nedenle bomboş bir yolda alakasız bir yerde bir ağaca çarparlarsa onlara sakın gülmeyin.

İkizlerin hobi olarak yaptığı çok şey vardır. Bunlardan bir tanesi de Terazilere hayatı zehir etmektir. Ama onlara da hayatı zehir eden bir Kova burcu vardır ki burunlarından fitil fitil getirirler.  Çeneleri iyi iş yapar, konuşmaktan asla yorulmazlar. Aslında muhabbetleri güzeldir, bir şekilde insanları kendisine çekmeyi becerirler. İletişimleri çok güçlüdür. Hatta iletişim kurmak için çok çaba ve zaman harcarlar. Fit kalmak için spor yapmalarına bile gerek yoktur. Konuşacak birini bulamadıklarında vay hallerine! Kendi kendilerine konuşmayı yadırgamazlar.

Bir arkadaş ortamında üç ya da daha fazla İkizler bulunuyorsa kaçın ordan. Kaçamıyorsanız sohbetin nasıl döndüğünü izleyin. Herkesin aynı anda konuştuğuna ama aslında hiç kimsenin birbirini dinlemediğini hayretle izlersiniz. Konuşurken ellerini kollarını çok kullanırlar. Bu nedenle kafa ya da göz yarmaları da mümkündür. Siz onun karşısında kendinize mukayyet olun. İkizler erkeği özgürlüklerine çok düşkündür. “ Markete gidiyorum” diyerek evden çıkar. Ama onlardan yıllarca haber alamazsınız. Hastalık hastasıdır ikizler. Onların evinde bulunan ilaçlara akıl sıra erdiremezsiniz. Her çeşit, her şey için bir ilaçları vardır. Bu ilaçların nereden buldukları hakkında inanın bir fikir yürütemezsiniz.  Merakları yüzünden başlarına gelmedik iş kalmaz. Ama yine de neden başlarına bunca işin geldiğini merak ederler. Dengesizlikleri sayesinde sizi her konuda çok şaşırtabilirler. Bir süre sonra neden diye sorgulamazsınız. Gezmeyi, yemeyi, içmeyi oldukça severler. Onlarla keyifli vakit geçirmemek imkansızdır.

İkizler Burcunun En Etkin 10 Özelliği

10 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kamu bankalarından uyarı

Kamu Bankalarından Uyarı

Metafor nedir

Metafor Nedir?