in

İkizler Burcunun En Etkin 10 Özelliği

ikizler burcunun 10 etkin özelliği

İkizler burcunun en etkin 10 özelliği! İkizler burcundan yaka silkmeyen kaldı mı acaba? Burçlarının ismi gibi fazlaca değişken ruh halleri çoğu insanı delirtme aşamasına geliyor. Biz yine de uyumlu, maceracı, eğlenceli  tavırları ile yaptıkları dengesizlikleri çoğu zaman dengeleyebiliyorlar diyelim. 

İkizler Burcunun En Etkin 10 Özelliği

1- İkizler insanı hava grubu burcudur. Mantıksal yaklaşımlarıyla evrenin formülünü çözmeye adaydırlar. Ancak bir süre sonra o mantıksal yaklaşımı, başka bir mantıksal yaklaşıma kendini bırakabilir.

 

2- Değişken deyince akla ilk gelen burç tabiki ikizler burcudur. Bu burcun insanına bir ip verin. Ama asla onun ipiyle kuyuya inmeyin.

 

3- İkizler burcu hazırcevaptır. Sizin düşüncelerinizin öyle çok fazla bir önemi yoktur. İkizler burcu insanıyla ilişkiniz siz isteseniz de istemeseniz de bir süre sonra usta çırak ilişkisine dönecektir.

 

4- Dağınık fikirlilik konusunda master yapmıştır. Aklınız varsa ona asla 2+2 kaç eder gibi sonucu belli olan soruların cevaplarını sormayın. Alacağınız cevap 4 olmaz. Hatta sizi  2+2 toplamının 5 olduğuna inandırırlar. Bugün bir konu hakkında sizi haklı görmesi ertesi gün aynı konuda haklı olacağı anlamına gelmez.

 

5- Pırıl pırıl zekalarıyla hemen fark edilir. İkizler burcu insanları farkındalıklarının o kadar farkındadır. Onlar  için Bukalemun benzetmesi yapsanız bile gülüp geçebilirler.

 

6- Çok maceracı ruhtur ikizler burcu insanı.. O kadar maceracıdır ki, maceranın tam kendisi olan fikirleri arasında sörf yapar durur.

 

7- İkizler burcu insanı Özgür Willy’e rakiptir. Hatta onlar için deyim yerindeyse kafa nereye, biz oraya benzetmesini yapmak mümkündür.

 

8- Uyumluluklarıyla size ”aa ne kadarda uyumlu bir insan” izlenimi yaratabilir. Aman sakın inanmayın.  Çünkü 30 saniye sonra uyum sağladığı planı değişen istekleriyle sizin burnunuzdan getirebilir.

 

9- İkizler burcu insanının anahtar sözcüğü bencedir. O yüzden sizin bildiklerinizin onun karşısında hiçbir önemi yoktur. Çünkü, ikizler burcunun …bence diye başlayan cümlelerinin sonunu görmek istemezsiniz. Bence ile başlayan cümleleri sonsuza kadar sayı saymakla eşdeğerdir.

 

10- Her ortama ayak uydururlar. İkizler burcu sohbet delisidir. Hatta bu burçtaki insanının en büyük sporu çene egzersizidir. Asla susmazlar ve sizi dinlemezler. Bir konu üzerinden fikir belirtmeniz çok zordur.

İkizler Burcu Seks Hayatı- Burçların Seks Hayatı

4 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

gelincik hakkında tüm bilgiler

Gelincik Hakkında Tüm Bilgiler

sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek

Sokağa Çıkma Yasağı Ne Zaman Bitecek? İşte Cevabı.