Astroloji

İkizler Burcu Ve Sağlık- Burçların Sağlık Sorunları

İkizler burcu ve sağlık yazımda sizlere İkizler burcunun karşılaşması olası sağlık sorunları ve yaygın hastalıkları ile ilgili bilgiler verdim. 

İkizler burcunun vücudumuzda temsil ettiği bölgelerimiz : Sinir sistemi, akciğerler, omuz, kol ve eller

– Panik atak, depresyon ve şizofreni İkizler burcu ile ilgilidir.

İKİZLER BURCU VE SAĞLIK

İkizler burcu insanının vücudumuzda İkizler burcunun temsil ettiği bölgelere dikkat etmesi gerekir. Hastalıkları yönettiği bölgeler doğrultusunda ortaya çıkar. Sık hastalanan burçlardan biridir. Bu nedenle mutlaka kendisini korumalıdır. İkizler burcu sağlığı konusunda sürekli şikayet eder. Hastalık hastası olmaması için pozitif düşünmeye çalışmalıdır. Hastalandığında huysuz ve çekilmez olabilir. Yaşamını sürekli değiştirdiği için dinlenmeye ve uyumaya vakit ayırmalıdır. Doktora gittiğinde onu mutlaka eleştirir ve söylediklerini yapmayabilir. Abur cuburu sever ve düzensiz beslenir. Sağlık sorunları yaşamaması için beslenmesine ve uykusuna bir düzen getirmelidir. İkizler burcu insanı sürekli bir şeylerle meşgul olmayı sever, birden çok şeyle ilgilenince dikkati dağılabilir ve dalgınlaşabilir. Kendine ve başkalarına zarar vermemek adına araba kullanırken ve spor yaparken dikkatli olmalıdır.

İKİZLER BURCU SAĞLIK SORUNLARI

Sağlık konusunda biraz şanssızdır. Günlük rutininde sürekli omuz ve baş ağrılarından şikayet edebilir. Bu yüzden de stres yaşar. Sinir sistemini yönetebilmek adına kendisini sakinleştirmeyi bilmesi ve öğrenmesi gerekir. Sinir ve stres tüm rahatsızlıkların başıdır ve sağlığımızı ciddi anlamda tehdit eder. Stresten uzak durmak için kendine yöntemler bulması gereklidir. Kendini ve ruhunu dinlendirmeye zaman ayırmalı ve kitap okumalıdır. Bel ağrısı çekmemek için oturma pozisyonuna dikkat etmelidir. Kahvaltı öğününü atlamazsa günü daha olumlu ve keyifli geçebilir.

İKİZLER BURCU HASTALIKLARI

En sık karşılaştığı rahatsızlıklar omuz ve kol ağrısı ile baş dönmesidir. Ara sıra bel ağrısından da şikayet edebilir. Stresle doğru orantılı olarak kas sıkışması yaşayabilir. İkizler burcu akciğerlerle ilgili olduğundan bronşite yatkındır. Yaz aylarında yüz bölgesine dikkat etmelidir. Güneş ışığının zararlı ışınları yüzünde damar çatlaklarına sebep olabilir. Bu nedenle mutlaka dışarı çıkmadan önce yüksek faktörlü güneş kremi kullanmalıdır.

İkizler Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu