Astroloji

İkizler Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İkizler burcu ve cinsellik yazımda sizlere İkizler burcunun cinsel konulardaki tercihleri, istekleri ve uyumlu olduğu burçlar ile ilgili bilgiler verdim.

İkizler Burcu Ve Cinsellik

İkizler burcu cinsellik konusunda farklıdır. Ne yapacağı pek belli olmaz. Her an, her yerde sevişebilir. Farklı fanteziler denemeyi sever ve oldukça hareketlidir. Partnerini seks konusunda hazırlamak için espriler yapar, oyunlar oynar. İkizler burcuna uyum sağlayabilmek için kendinizi sürekli yenilemeniz gerekir. Seks sırasında aklına aniden gelen alakasız bir konuyu konuşmaya başlayabilir. Karşısındaki kişiye aşık olsa bile sevişme esnasında başkalarını da hayal edebilir. Kontrolün kendinde olmasını istediği için üstte olmaktan hoşlanır. İkizler burcu seks konusunda çılgın olduğundan tek gecelik ilişkilere de açıktır. İkizler burcu en çok boyun bölgesinden tahrik olur. Duygusallıktan, romantizmden pek hoşlanmaz, bağlanmayı sevmez. Etkilenmesi için kışkırtılması yeterlidir.

CİNSELLİKTE UYUMLU OLDUĞU DİĞER BURÇLAR:

Koç, Kova, İkizler, Aslan, Yay, Terazi 

Bu burçlar içinde İkizler burcunun cinsellikte en uyumlu olduğu burç Kovadır. Kova burcu insanı İkizler burcu insanına zevki doruklarda yaşatabilir. Birlikte tamamlanmış hissederler.

İkizler Burcu Kadını Ve Cinsellik

İkizler burcu kadını seks sırasında konuşmayı sever. Sevişme sırasında isteklerini ve duygularını dile getirmeyi tercih eder. Aklına gelen herhangi bir şey yüzünden seksi yarıda bırakıp sevişmekten vazgeçebilir. Ön sevişme anlayışı konuşmak ve öpüşmektir. Hayal kurmayı sever. Çeşitli oyunlar oynayarak seksi renklendirmekten hoşlanır. İkizler burcu kadınını uyarmak için öpmek, okşamak, koklamak, erotik sözler söylemek yeterlidir.

İkizler Burcu Erkeği Ve Cinsellik

İkizler burcu erkeği fantezileri çok sever. Onu baştan çıkarabilmek için karşısındaki kadının zeki olması gerekir. Zeki ve etkileyici kadınlara karşı koyamaz ve her önüne gelen kadınla da sevişemez. Karşısındaki kişiden hoşlanıyorsa onun için sevişmenin yeri ve zamanı yoktur. İkizler burcu erkeğini uyarmak için, elle yapılan ufak temaslar, etkileyici bakışlar, erotik sözler, tahrik edici kıyafetler yeterlidir.

İkizler Burcu Özellikleri

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu