Astroloji

İkizler Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İkizler burcu ve aşk yazımda sizlere İkizler burcunun aşk anlayışı, aşkı nasıl yaşadığı ve aşkta uyumlu olduğu burçlarla ilgili bilgiler verdim.

İKİZLER BURCU VE AŞK ANLAYIŞI

İkizler burcu insanının aşk hayatı çok keyiflidir. İlişkilerinde son derece mükemmel davranışları vardır. Gerçek olan ve samimiyet üzerine kurulu ilişkileri tercih eder. Sıcak, sevecen, eğlenceli ve esprilidir, zeki olduğu için de hisleri gelişmiştir. Karşı cinsin beklentilerini kolayca anlar ve bu yönde hareket eder. Bu özelliği sayesinde karşı cins için vazgeçilmez olacaktır. Bazen anlaşılmaz bir insan olabilir ama yine de onunla aşk yaşamak güzeldir. Gerçekten aşık olduğunda sadıktır, asla aldatmaz ve kıskanç olabilir. Aşık olup evlenme kararı alana kadar yeni insanlarla tanışmak ve farklı duygular deneyimlemek ister.

İKİZLER BURCU AŞIK OLURSA NASIL DAVRANIR?

Aşkı bulduğuna inanıyorsa evlenir. Evlenebilmesi için karşısındaki kişiye güvenmesi ve yaşadığı ilişkinin gerçekliğine inanması şarttır. İkizler insanı ile ilişki yaşayanlar ona tamamen teslim olmamalıdır; çünkü gizemli olana karşı zaafı vardır. Partnerinin farklı, yeniliklere açık ve donanımlı olması onun için önemlidir. İlişkilerinin ağır ve emin adımlarla ilerlemesini tercih eder, neşeli tavırları ve ilgisi sayesinde partnerini etkisi altına alabilir. 

Resmiyetin hakim olduğu ilişkileri tercih etmez. Duygularından emin değilse ilişkiyi uzatmaz, soğur ve uzaklaşır. Aşkı bulana kadar da değişik ilişkiler yaşamaya devam eder. Aşık olsa da özgürlüğüne düşkündür, baskılanmaktan hoşlanmaz ama aldatmaz. Aşık değilse ilişkiyi yaşarken, özgürlüğünü de kullanacaktır, sadık kalamayabilir. Aşka gerçekten önem veren İkizler burcu insanı her şeyde dengeyi arar. İç dünyalarına girmek zordur, ama girmeyi başarırsanız heyecana doyarsınız, hassas ve duyarlı kişiliklerinin etkisi altında kalabilirsiniz. 

İKİZLER BURCU AŞK ACISI ÇEKİYORSA NASIL DAVRANIR? 

Aşk acısı nedir pek bilmez.İkizler burcu insanının aşkı genellikle yüzeyseldir. Karşı cinse bağlanma konusunu abartmaz. Aşkın fazlasının insanın beynini kemirdiğini düşündüğü için kendini bu yolda perişan etmeyi tercih etmez. İlişki bitişlerinde terk eden karşı tarafsa ve nazik davranmadıysa bedelini ödetmekten çekinmez. İkizler burcu insanı ile ilişkinizi bitirmek için hassas davranmalı ve nedenlerinizi güzel bir dille anlatmalısınız.

Ayrıldıktan sonra kolay kolay geri dönüşü olmaz. Hırslanıp yüzünüzü bile görmek istemeyebilir. Genelde birliktelikleri seviyeli ve düzgündür. İkizler burcu insanından romantiklik beklemek yanlış olacaktır. Hatta onun için seks romantizmden daha önemlidir. Karşısındaki kişinin bu konuda da değişikliklere ve yeniliklere açık olması onun için mühimdir.

İKİZLER BURCUNUN AŞKTA VE EVLİLİKTE UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR 

AŞK = İkizler, Aslan, Terazi, Kova 

EVLİLİK = İkizler, Aslan, Terazi, Kova 

İkizler burcu kendi gibi hava elementinden olan burçlarla (İkizler, Terazi, Kova) iyi anlaşabilir ve ideal evlilikler yapabilir. 

Ateş grubu burçları  (Koç, Aslan, Yay) ile birlikte güzel arkadaşlıklar ve iyi dostluklar kurabilirler ancak ilişki yaşadıklarında uzun sürmeyebilir.

Su grubu burçları  (Yengeç, Akrep, Balık) İkizler burcu insanına aşk deneyimleri yaşamak için çekici gelmez. Onlarla arkadaş kalmayı tercih eder.

Toprak grubu burçları (Boğa, Başak, Oğlak) ile iyi anlaşabilirler ama ortak nokta bulmakta zorlanırlar. Bu yüzden ilişki yaşamaları neredeyse imkansız denilebilir.

 

İkizler Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu