Astroloji

İkizler Burcu Seks Hayatı- Burçların Seks Hayatı

İkizler burcu seks hayatı: İkizlerin yatağına giden yol öyle zor yollardan geçmez.Tabi zeki bir insansanız. Çünkü ikizler burcunu en etkileyen şey zekadır. Bu yüzden onu etkilemek o kadar da kolay değildir. İlgisini daima üzerinizde hissetmek istiyorsanız mutlaka zekanızı öne çıkarmalısınız. Bu durum hemen gözünüzü korkutmasın. Aklınızdan geçen farklı fantezileri dinlemek onların en hoşlandıkları şeylerden bir tanesidir.

İkizler Burcu Seks Hayatı- Burçların Seks Hayatı

Aklın hayal edeceği bir şey yapmak ne kadar imkansızdır? İkizler burcuna göre o kadar da imkansız değildir..
Bu burca sahip insanlar kollarından ve omuz bölgelerinden tahrik olur.  Yapacağınız birkaç hareket onlar için uyarı niteliğinde olacaktır. Hafif öpücükler, dokunuşları severler. Parmak ucunuz ile yapacağınız birkaç hareket, onları harekete geçirecek mesajı verecektir.

İkizler erkeği, cinselliği yaşarken de iletişim kurmayı severler. Yatakta onunla konuşmanız hoşlarına gider. Yatakta kurulan iletişim daha çok heyecanlanmasını ve tahrik olmasını sağlar. Onun ilgilendiği hobiler ile ilgilenin. Fikirlerinizi de  açıkça söylemeniz sizin için artı bir durumdur. Kullandığınız cümleler ve zekanız baştan çıkarıcı olmalıdır. Özgürlüğüne düşkün bu erkek kıskanç kadınları sevmezler. Sulu gözlü kadınlardan, arkasına bakmadan kaçar.

İkizler burcu erkeğinin ellerine yapılacak küçük dokunuşlar onun uyarılmasını sağlar. Özellikle avuç içine ve parmak uçlarına yapılan hareketlerle anında tahrik olacaktır. İkizler kadını kıpır kıpırdır. Aynı zamanda canlı, sevimli ve eğlencelidirler. İkizler kadını yatakta kendisine oyun arkadaşı arar desek doğru tabir etmiş oluruz. Cinselliği eğlenceli bir aktivite olarak görürler. Bu kadını sürprizleriniz ile şaşırtmalısınız. İletişim kurup, konuşabildiği erkek ona çekici gelir. Sıkıcı ilişkiler onlara göre değildir. Sürekli aynı şekilde ilerleyen ilişkilerden fazla haz etmezler. İkizler erkeği gibi İkizler kadını da kıskanç kişileri sevmezler. Sahiplenici sürekli sorgulayan partnerlerden uzak dururlar.

İkizler burcu kadını ellerinin öpülmesinden oldukça hoşlanır. Centilmenliğin en güzel ifadesi bu hareketin olduğunu düşünürler. Kendinize dair güzel bir izlenim verirsiniz. Ayrıca onun libidosunu da harekete geçirmiş olursunuz.

İki cinsi de harekete geçirecek hareket ise kollarından yukarıya doğru kondurulan öpücükler olacaktır. Parmak uçlarından başlayarak hareket edin. Omuzlarına doğru yapacağınız bu hareketle onun kalbini fethedecektir. Libidosunu da ele geçireceğinize hiç şüphe yok.

İkizler Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Allahım dogru dicem olmıcak fazlası var dicem olmıcak ama dedim galiba ikizler candır… zeka kısmı dogru zeki insanlar zeki espiriler etkiler merak uyandırır.. Ve bence beraberlik sırasında cok romantızm Sevmiyoruz sert dokunustan yanadır ikizler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu