Gündem

Ikizler Burcu Dikkat! Merkür Burcunuzu Etkileyecek!

30 Mayıs 2018’den itibaren 12 Haziran 2018’e kadar ikizler burcu geçişi yapan Merkür, ikizler burcunun yönetici gezegeni. İşte detaylar…

Bizlere Yeniliklerin ve Eğlencenin Kapılarını Açacak Olan ve ikizler burcu Merkür Etkisinde

İkizler burcunun yönetici gezegeni olan Merkür, 30 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda seyahat edecek.

Peki bu seyahat sırasında neler olacak?

30 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında ikizler burcu, Merkür ile düşünce yapımızın, karar mekanizmamızın, ikili konuşmalarımızın ya da merak edeceğimiz şeylerin üstüne gideceğimizi işaret ediyor.

İkizler burcuna geçiş yapan Merkür, artık yuvasında! İkizler burcunda yani yuvasında olan Merkür, bu tarihler arasında hiçbir engele maruz kalmadan kolaylıkla ifade edebilecek. Merkür’ün bu etkisini hissedebilmek için illa İkizler burcu olmanıza gerek yok… Eğer yerinde duramayan, sosyalliği, aktifliği seven, konuşkan biriyseniz Merkür’ün bu etkisini sizler de göreceksiniz! Sözel gücünüz mü arttı? Hiç şaşırmayın! Bunun sebebi yine Merkür…

Ikizler Burcuna Geçiş Yapan Merkür Başrolde
İkizler Burcuna Geçiş Yapan Merkür’e Dikkat : 30 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında İkizler burcuna geçiş yapacak olan Merkür ile düşünce yapımızın, karar mekanizmamızın, ikili konuşmalarımızın ya da merak edeceğimiz şeylerin üstüne gideceğimizi işaret ediyor.

Bu dönemde sosyalliğin ön planda olacağını belirtmiştik. Bu sebeple entellektüel, esprili ve iyi anlaşacağınız insanlarla bol bol bir araya gelip hem fikir alışverişi yapacak hem de eğlenceyi iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bunun dışında, bu tarihler arasında eğitime verdiğimiz önem artıyor olacak. Öğrenilmesi güç olan bilgiler yerine, daha hızlı daha pratik eğitimleri tercih edebiliriz. Araştırma isteğimiz artacak. Yeni yerler gezip, görmek isteyecek ve keyifli yolculuklarla birlikte yeni kültürlerle de tanışmış olacağız.

Bu süre zarfında ani karar değişiklikleri ön plana çıkar. Yaptığınız bazı planları ya da aldığınız bazı kararları değiştirebilirsiniz.

2018 HAZİRAN AYINDA BU TARİHLERE MUTLAKA DİKKAT ETMELİSİNİZ! 

Eğlenceli bir dönem sizleri bekliyor!

Merkür’ün başrolde olduğu bu dönemde eğlenceli bir dönem sizleri bekliyor! Çevrenizle iletişiminiz güçlenecek ve daha çok gezmek, eğlenmek isteyeceksiniz. Belki de bu dönemin en dikkat edilmesi gereken şeyi öğrenme arzusunu dizginlemek olabilir. Çünkü bu arzu, gereksiz olan bilgilerin de hafızaya alınmasına, başka bir deyişle bilgi kirliliğine yol açabilir.

Yenilikler sizleri bekliyor!

30 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında Yeni bir dil öğrenmek, belki kitap yazmaya başlamak, iletişim ile ilgili iş kkurmak, hobilerinize yönelik eğitim almak, dil kurslarına gitmek, alım – satım işleri, reklam ve tanıtım gibi şeyler için en verimli zaman diyebiliriz.

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu