Astroloji

İkizler Burcu 2020 Yılı Yorumları

İkizler burcu 2020 yılı yorumları:  Yeni yılın olumlu esintileri yaşantınıza sihirli dokunuşlarda bulunmak istiyor! Hazır mısınız?

İkizler burcu 2020 yılı yorumları

Eskiye dair içinizde ukde kalan her şeyi bu yılda yapmak isteyeceksiniz. Gözünüz hiçbir zaman çok yükseklerde olmadı. Ancak verdiğiniz emekleri düşününce en iyisini hak ettiğinizi de biliyorsunuz. Bu doğrultuda çabalarınızın karşılığını alacağınız bir yıl sizi bekliyor. Bu yıl yeni gelişmeleri barındırdığını fark edebilirsiniz. Sizin için oldukça sürprizli bir o kadar aykırı geçecek bir yıla giriyorsunuz.

Kalbinizin sesini aklınızın doğrularıyla pekinleştirdiğiniz bir yıl olacak.

Prensiplerinizden asla ödün veren bir insan olmadınız. Bu yılda prensiplerinizden ödün vermeyi düşünmüyorsunuz  ama duygularınızı da görmezden gelmeyeceksiniz. Hayatınızın merkezinde kendiniz olacaksınız. Hisleriniz, beklentileriniz, bakış açınız değişecek. Bununla birlikte yenilenmenin tadını çıkarmaya başlayacaksınız. Size engel olan geçmiş konuları ve kaygıları bu yıl fazla kafanıza takmıyorsunuz. Hayatınızda ki belirsizliklerden adım adım uzaklaştığınızı fark edebilirsiniz. Zorlu yolların ardından güzel günlerin gelmesi öz güveninizi de arttıracak.

Evli bir İkizler burcuysanız evliliğinizi rutin halinden çıkarmak isteyebilirsiniz. Bunun için evliliğinizi daha hareketli hale getirmeye çalışabilirsiniz. Eşinizle birbirinize küçük sürprizler yapabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız organizasyonlar ilişkinizi canlandıracak. Hayatınızın hiç bir döneminde  aşk sizin için hiçbir zaman en ön planda olmadı. Ancak 2020 yılı bu durumu değiştirebilir. Kız arkadaşınızın kıymetini daha fazla anlayabilirsiniz. Eğer bekar bir İkizler burcuysanız bu yıl içinde evlilik kararı alabilirsiniz. Siz hızlı hareket eden, hızlı kararlar alan bir insansınız. Bu sene kararlarınızı uygulamaktan çekinmeyeceksiniz. Ancak alabileceğiniz evlilik kararına siz hariç herkes çok şaşıracak.

Temmuz ayındaki Ay tutulması sizin için birtakım gerginlikler ve huzursuzluklara neden olabilir.

Ay tutulması gizli saklı konuların ortaya çıkmasını sağlayabilir. Yakınınızda ki bazı kişilerin sır sakladığını öğrenip şaşırabilirsiniz.. İletişimi yöneten bir konumda olduğunuz için her zaman daha dinamik bir iletişim dili kurabiliyorsunuz.  Sosyal çevreniz bu yüzden sürekli  geniş bir kitleye sahip.

Ancak bu tutulma iletişimde bazı aksaklıklara neden olabilir. Aynı zamanda yanlış anlaşılmaları beraberinde getirebilir. Etrafınızdaki birçok kişinin sadece kendilerini düşündüklerini uzun zaman önce fark ettiniz. Uzun zamandır ilişki yaşayan  bir İkizler burcuysanız sevgilinizin bazı ailevi konularına dahil olabilirsiniz. Bu süreçte nasıl davranacağınız çok önemli. Sizin sergileyeceğiniz soğukkanlı tutum sizin için bir hayli avantajlı olabilir.

Ekim ayında Venüs, kendini iyi hissettiği burca yerleşiyor. Bu durum size de içsel bir dinginlik katacak. Kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Fikirlerinizi daha iyi ortaya koyacağınız çevrelerle etkileşime girebilirsiniz. Bu çevreler size iş imkanı doğurabilir. Aynı zaman da köklü dostluklar ve bekar bir ikizler iseniz aşk getirecek.

Kalbi boş bir İkizler burcuysanız,

Bazı davetlere katılıyorsunuz. Bu katıldığınız davetlerin birinde tanışacağınız kişi kalbinizi ısıtabilir. Hem duruşuyla hem de konuşmalarıyla sizi etkileyecek. Bu kişiye karşı ilk adımı atan siz olabilirsiniz. Sizin hiç bir şeyden çekinmeyen cesur ve sevecen yapınız karşı taraf üzerinde baya etkili olacak.Tüm bunlarla birlikte ekim ayının sonlarından itibaren yaşamın güzel taraflarına daha da odaklanmaya çalışacaksınız. Sanatsal bazlı konularda yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.

Aralık ayında manevi konular kalbinize huzur getirecek. Yılın bütünü size ani seyahatler getiriyor. Bir çok kişiyle sürpriz tanışmalar gerçekleştireceksiniz. Eskisine nazaran daha tutkulusunuz. Aynı zamanda daha kararlı ve daha öz güvenli davranacaksınız. Görünüşünüzde yapacağınız radikal değişikliklerle dikkatleri üzerinize çekecek. Bununla birlikte 2021 yılı için kendinize daha büyük hedefler koyabilirsiniz.

İkizler Burcu Ve Aşk- Burçların Aşk Hayatı

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Allahım ikizlere dair güzel seyler Duymak her yeni yıl yeni umutlar yeni enerji.. Ay tutulmasını temmuzda atlattıkmı gerisi kolay

  2. Boğa burcuyum ama ikizlerin özelliklerini daha çok taşıyorum, bunu da dikkate alacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu