in

İbrahim Tatlıses Televizyon Ekranlarına Geri mi Dönüyor

ibrahim

İbrahim Tatlıses Televizyon Ekranlarına Geri Mi Dönüyor sorusu magazin ve eğlence dünyasını şu sıralar epey meşgul edecek gibi. Acaba yıllar önce başından vurulan ve ekranlara veda edip daha sessiz bir yaşam süren Tatlıses, show dünyasına yeniden adım atacak mı?

İbrahim Tatlıses Televizyon Ekranlarına Geri mi Dönüyor

Türk halk müziği ve arabesk müziğin efsane ismi İbrahim Tatlıses’ten hayranlarını heyecanlandıran açıklamalar geldi. Tatlıses, bir zamanlar ekranların en sevilen programlarından birisi olan İboshow programı için kolları sıvadığını sosyal medya hesabından hayranlarına duyurdu. Sevenleri tarafından “imparator” lakabıyla anılan ünlü şarkıcı, İboshow’un yeniden başlayacağını açıkladı.

2011 Yılında Saldırıya Uğramıştı

14 Mart 2011 tarihinde gecenin geç saatlerinde gündeme tüm Türkiye’de şok etkisi yaratan bir haber bomba gibi düştü. Türk halk müziği ve arabeskin en büyük ustalarından biri olan “İmparator” lakaplı Tatlıses, silahlı saldırıya uğramıştı. Bir televizyon kanalından çıkan İbrahim Tatlıses, İstanbul- Maslak’ta arabasıyla seyir halindeyken farklı bir araçtan uzun namlulu silahlarla açılan ateş sonucu başından ağır yaralanmıştı. Uzun süren yoğun tedavi süresi ile mucize eseri hayata tutunmayı başaran Tatlıses, ekranlardan ve show dünyasından uzak kalsa da zaman zaman yine gündeme geldi.

İboshow Geri Dönüyor!

Tedavisi boyunca müzik ve show dünyasına gei dönüp dönmeyeceği tartışma konusu olan Tatlıses, bu tartışmalara nihayet son noktayı koydu. Şahsi sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü türkücü, uzun yıllar sonra İboshow’un Polat Yağcı yapımcılığında yeniden ekranlardaki yerini alacağını belirtti. Paylaşıma hayranları tarafından kısa sürede yorum ve beğeni yağdı.

Ancak aradan uzun bir süre geçmesine rağmen İboshow ile ilgili yeni çalışmalar gündeme gelmedi. Üstelik sanatçının fazla göz önünde bulunmaması da akıllara sağlık durumunun eskisi kadar iyi olmadığını getirdi. İbrahim Tatlıses’in henüz bir yapım içerisine girmemesi ve gözlerden uzak kalması nedeniyle farklı senaryolar da gündeme geldi. Bunlardan en bilineni ise sanatçının kendisi gibi müzisyen olan oğlu İdo ile birlikte bir program yapacağıydı. Ancak bu konuda da henüz bir açıklama yapılmış değil.

 

Zerdeçalın Sağlığa Faydaları

 

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Zerdeçalın Sağlığa Yararları

Zerdeçalın Sağlığa Faydaları

2018 Yılında Türkiye'nin En Önemli Arkeolojik Keşifleri İstanbul Beykoz

2018 Yılında Türkiye’nin En Önemli Arkeolojik Keşifleri