GündemTeknoloji

Huawei Telefon Satışları. Üretim Hızına İnanamayacaksınız.

Huawei telefon satışları hakkında neler biliyorsunuz? Ünlü teknoloji devi 28.5 saniyede 1 telefon üretiyor. Satışları siz düşünün.

Huawei Telefon Satışları. Üretim Hızına İnanamayacaksınız.

Huawei Songshan Lake’deki üretim tesislerinin kapılarını geçtiğimiz günlerde basın mensuplarına açtı. Ünlü teknoloji devi Türkiye’de çok tutulmasa da yavaş yavaş piyasaya girmeye ve yer edinmeye başladı. Türkiye pazarında yer edinen dünya devinin üretim sayıları oldukça ilginç.

28.5 Saniyede 1 Telefon Üretiyor

Yaklaşık 10 bin kişinin çalıştığı tesiste tüm dünyaya telefon üretiliyor. Bu da ünlü markanın 28.5 saniyede bir telefon üretmesi demek oluyor. Huawei fiyatları diğer modellere göre daha uygun gözüksede bazı telefonları bilinen markalardan bile pahalı.

8.2 Kilometre Karelik Kampüs

Huawei satışları hakkında bilgi almak için aslında fabrika üretimini göz önünde bulundurabilirsiniz. 8.2 kilometre karelik tesiste her türlü teknolojik imkan mevcut. Telefonlar her türlü teste tabi tutuluyorlar. Dayanıklılık, su geçirmezlik, hız ve bunun gibi birçok testten geçen ürünler vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Apple’ın Ortağı Milyarder Zengin, Samsung Kullanıyor. Peki Neden?

Siber Güvenlik Açısından 240 Sertifikaya Sahibiz

Tesislerini basın mensuplarına gezdirdikten sonra Huawei Siber Güvenlik Birimi Müdürü Wang Jin açıklama yaptı. Mahremiyetin onlar için çok önemli olduğunu ve tam koruma sağladıklarını belirtti. Ayrıca siber güvenlik açısından 240 sertifikaya sahip olduklarını gelebilecek her saldırıya karşı tam donanımlı korumaya sahip olduklarını belirtti.

 

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Çok hızlı bir üretim ama şuanda favori telefonlardan teknoloji olarak cidden iyi bir noktaya getirmişler

  2. Çok iyi telefonlar yapıyorlar. İlk zamanlardan beri takip ediyorum, herkese ısrarla tavsiye ediyorum

  3. Huawei p10 kullanıyorum. 2 dene oldu çok memnunum. İşlemcisi, kamerası ve şarjı çok sağlam. Keşke kulaklığı çok daha iyi olsaydı ama olsundu

  4. Bu marka ilk geldiğinde çok ızdırap çekti, o dönem cihazları çokta iyi değildi ve piyasada çok rağbet görmedi. Ancak son yıllarda inanılmaz bir yol kat etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu