GündemTeknoloji

Cep Telefonundan İnternet Paylaşımı Yapanlar Dikkat!

Mobil cihazından internet paylaşımı yapanlar dikkat. 15.01.2019 tarihinden itibaren mobil hotspot özelliğini kullanımı aylık 9 TL ücret ödeyecek.

Ek Ücret İçin 2GB Hediye

Habertürk gazetesi yazarı Necdet Çalışkan’ın haberine göre söz konusu uygulama 15.01.2019’da yürürlüğe girecek. Operatörler aylık ödeme alan kullanıcılarına 2GB hediye internet paketi verecek. 2GB ile hotspot uygulaması kullanılabilecek

2GB Sadece İnternet Paylaşımı İçin Kullanılabilecek!

Turkcell’in müşteri destek hattından edinilen bilgiye göre, hediye 2GB internet sadece hotspot kullanılabilecek. Müşteriler hediye verilen 2GB bittiğinde ise kendi mobil verilerinden hotspot kullanımı yapabilecek.

Vodafone Ücret Almayacak

Vodafone açıklamasında, ” Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, hotspot yoluyla mobil veri paylaşımı için kullanıcılarından ücret talep etmiyor.” ifadelerine yer verildi. Açıklamada Vodafone müşterilerinin internet paylaşımı sırasında herhangi bir ek ücret talep almayacağı belirtildi.

Turkcell, Uygulamayı Duyurdu

NTV’de yer alan habere göre Turkcell müşterilerine ilgili uygulamayı mesaj yolu ile duyurdu. Hem android özellikli cihazlarda hem de IOS cihazlarda bu uygulamaların kullanılacağı duyuruldu.

 

 

Asgari Ücret İle İlgili Gelişmeler Var!

kayrovski

everything little little into the middle

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu