in ,

BayıldımBayıldım

Hoşlandığınız Kişiyi Elde Etmenin Yolları

hoşlandığınız kişiyi elde etmenin yolları

Hoşlandığınız kişiyi elde etmenin yolları aslında düşündüğünüzden daha kolay.. Peki bunlardan hangisi sizi doğru hedefe doğru götürecek? Hoşlandığınız kişiyi elde etmenin yollarını arıyorsanız yazımıza bir göz gezdirin.

Hoşlandığınız Kişiyi Elde Etmenin Yolları

Hoşlandığınız kişiyi elde etmenin yollarını mı arıyorsunuz? O zaman size küçük bir kaç tüyo verelim. Belki oldukça işinize yarar..

1. Sinsi ama zararsız

Onlardan size küçük bir iyilik yapmalarını isteyin. Eğer sizin için küçük iyilik yaptıklarını görürlerse, bilinç altında onay ve pozitiflik duygularını sizinle ilişkilendirecekler. Buradaki iyilik sizin için savaşması tabiki değil. Sizi zor bir durumdan kurtarması hiç  değil. Ondan, yazacağınız önemli bir e-posta için yardım isteyebilirsiniz. Belki istediğiniz bir yer için yol adresini bulmak adına yardım isteyebilirsiniz.

2. Beraber gülün

Hoşlandığınız kişinin şakalarına gülün. Biriyle ne kadar çok gülersek, o kişiyle bir  o kadar çekiminiz olur.

3. Kusurlarınızı paylaşın

Bir keresinde çok fazla yediğiniz için kustuğunuzu söyleyip iğrençleşin demiyoruz. Ancak gülümsediğinizde ortaya çıkan garip gamzeden konuşabilirsiniz. Kusurlarınızı paylaşmak sizin mütevazı olduğunuzu gösterir. Ayrıca sizin güvenli olduğunuzu hissettirir. Bu durum onların duygusal yakınlıklarını açığa çıkartır.  Hatta duygusal eksiklikleri hakkında daha fazla açılmalarını teşvik edecektir.

4. Adrenalini arttırın

Onlarla birlikte korku filmi izleyin. Adrenalin bazı durumlara çekim anlamına geliyor. Hoşlandığınız kişiyi adrenalin arttırıcı durumlara sokun. Hoşlandığınız kişinin duyguları filmle değil sizinle ilişkilendirilir. Yani sizin yanınızda adrenalinleri yükselir. Kalp atışları hızlanır ve bunu sizle ilişkilendirir.

5. Bukalemun etkisi

Hoşlandığınız kişinin ne yaptığını taklit edin. Birinin davranışını taklit ettiğinizde, sizin hakkınızda daha olumlu düşünüyorlar. Bu durum aranızda bir bağlantı yaratıyor. En çok hangi renk kıyafetlerini giydiklerine dikkat edin. Sonra bu renklerden bazılarını gardırobunuza ekleyin.

6. Olağandışı benzerlikler bulun

Kendimize benzer kişilerden daha çok hoşlanıyoruz. Bunu algıladığımız insanlara daha fazla ilgi duyuyoruz. Araştırmalar nadir olan benzerliklerin olağandışı olduğunu algılarsa aradaki çekimin artacağını gösteriyor. Yani evet, eğer aileniz aynı liseye gittiyse şanslısınız. Ya da ortak farklı  kişilikte bir tanıdığınız varsa bunu hoşlandığınız kişiye yaklaşmak için kullanabilirsiniz.

7. Hafif dokunuşlar

Hafif dokunuşlar her zaman çekici olmuştur. Omzuna dokunup saçını alabilirsiniz. Veya bir şakaya gülerken koluna hafif bir temasta bulunabilirsiniz. Bu küçük adımlar birbirinize ilgi duymanızı sağlayabilir. Hatta birbirinize karşı duygularınızı geliştirir.

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

benzine ve mazota indirim

Benzine ve Mazota İndirim Geliyor! Erdoğan Müjdeyi Verdi.

corona türkiye'de

Corona Türkiye’de. Sağlık Bakanı Gece Yarısı Açıklama Yaptı.