GündemModa

Hollywood Kadınları Gecesi Güzellik Yarışmasına Dönüştü

Hollywood Kadınları gecesinde kırmızı halıda adeta şıklık yarışı yaşandı. Lady Gaga’nın ağladığı geceye kimler hangi kıyafetlerle katıldı. Hepsi bu haberimizde.

Hollywood Kadınları Gecesi Güzellik Yarışmasına Dönüştü

Elle dergisi Hollywood Kadınları gecesi yaptı. Beverly Hills’teki Four Seasons Hotel’de düzenlenen geceye katılan ünlüler kırmızı halıyı güzellikleriyle büyüledi. Geenin en ilgi çeken kişisi sanıyoruz ki Lady Gaga oldu. İşte karşınızda birbirinden güzel Hollywood kadınları.

Lady Gaga ve Charlize Theron 

hollywood kadınları gecesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal medyada Lady Gaga’nın kıyafeti için dönen geyikler hit oldu. “Seneye de giymek için büyük almış herhalde” diyen hayranları, ünlü şarkıcının kıyafetiyle hayli eğlendiler.

Ellen Pompeo

hollywood kadınları gecesinin şıkları

Ellen Pompeo Amerikalı Aktris. Amerikanın meşhur dizilerinden olan Grey’s Anatomy’de Meredith Grey karakteri ile ekranlarda zirve yapmıştır. 10 Kasım 1969 doğumludur.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Sanıyoruzki onu tanımayan yoktur. Hollywood kadınları gecesinin en çok tanınan şahıslarından kendisi. Oyuncu, şarkıcı, hayırsever, moda tasarımcısı, dansçı, iş kadını. Ayrıca yapımcılıkta yapmakta. Bunca özelliği bir arada yürütebilen başarılı insanlar arasında yer alıyor. 24 Temmuz 1969 doğumlu.

Keira Knightley

Keira Knightley

Oscar ödülüne aday gösterilmiş sinema oyuncusudur kendisi. Aşk ve Gurur filmindeki rolüyle Oscar, Altın Küre, Satellite ödüllerine aday gösterilmiş hanım hanımcık bir kızımızdır. 26 Mart 1985 doğumludur.

Sara Sampaio

Sara Sampaio

Bu gencecik yavrucak 21 Temmuz 1991 doğumlu. Kendisi bir Victoria’s Secret meleği ve oyuncu. Ona göre güzelliğinin sırrı kendini sevmekmiş. Ama şimdi kendini sevmekte bi yere kadar kanımızca. Sevelim tamamda bu kadar güzel olacağımızı aklımız almıyor. Sanıyoruz ki kendini sevmenin yanı sıra birazcıkta gen meselesi.

Sarah Paulson

hollywood kadınları gecesinin şıkları rüküşleri

Hanımefendi Amerikalı bir oyuncudur. Hem de oyunculuk eğitimini Akademide almıştır. American Gothic ve Jack & Jill gibi yapıtlarda tanınmış ve ünlenmiştir. Bi de bunlar yetmemiş gibi Amerikanın en çok izlenen dizilerinden olan American Horror Story dizisinde yer almıştır.

Mia Farrow

Mia Farrow

Kendisi Altın Küre ödüllü Amerikalı sinema oyuncusudur. Asıl adı Maria de Lourdes Villiers-Farrow’dur. Arkadaşları asıl ismini okumaktan yorulunca “biz sana Mia diyelim hiç uğraştırma bizi” demişler ve bulabildikleri en kısa ismi ona takmışlardır (Kesin bilgi değil yaymayın). 9 Şubat 1945 doğumludur.

 

Cilt Bakımı İçin Altın Öneriler!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu