Müzik - Festival

Holifest Ankara 2019 İçin Son Biletler!

4 Mayıs 2019 Cumartesi tarihinde gerçekleşecek olan Holifest Ankara 2019 için son biletler! DJ Juicy-M, Şehinşah ve Can Bonomo’nun da sahne alacağı festival, ODTÜ Vişnelik Tesisleri’nde gerçekleşecek.

Holifest Ankara 2019 İçin Son Biletler!

Holifest Ankara, 4 Mayıs’da ODTÜ Vişnelik Tesisleri’nde gerçekleşecek. Can Bonomo, DJ Juicy-M ve Şehinşah gibi başarılı isimlerin de yer alacağı festivalde son dönem biletleri satışta. 80 TL’den satışa sunulan son dönem biletlerine 1 adet tişört ve 1 adet toz boya dahil.

Dünyanın en iyi kadın DJ’lerinden biri!

Dünyanın en başarılı kadın DJ’leri arasında gösterilen Ukrayna’lı DJ Juicy-M, müziği ile keyifli anlar yaşatacak. 4 Mayıs’ta gerçekleşecek olan festivalin bir diğer konuğu ise Eurovision yarışmasında da bizleri başarılı bir şekilde temsil eden, alternatif müzik denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Can Bonomo.

Zeytinli Rock Festivali 2019 Programı Çok Yakında Açıklanıyor!

HoliFest19 Ankara sahnesinde yer alan bir diğer başarılı isim ise underground rap müziği ile son zamanların en büyük çıkış yapan şarkıcısı Şehinşah. Rap müziğin yükselen yıldızı ODTÜ’de yapılacak olan festivalde sahne alacak.

Bu sene Türkiye’de 4.sü düzenlenecek olan festivalde baharın gelişini kutlayacak, bir Hint felsefesi olan “iyiliğin, kötülüğe karşı mücadelesi”ne de ortak olacaksınız.

Etkinlik 4 Mayıs Cumartesi günü saat 12.00’de kapılarını açıyor ve saat 24.00’e kadar devam ediyor. Küçük bir hatırlatma yapmakta fayda var; bu etkinlikte kullanılan boyalar hiçbir şekilde insan sağlığına zarar vermiyor ve organik…

One Love Festival 15 Day&Night Biletleri Satışa Çıktı!

#holifestankara #ODTUVisnelik #DJ #juicym #canbonomo #sehinsah #bilet #spotify #kalbugun #rawcraft #obey #edm #electronicdancemusic #rap #beatbox #breakdance #müzik #dans #eğlence #festival #ankara #ODTÜ #holifestturkey

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu