in

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw – Film Tanıtım ve Fragmanı

hızlı-ve-öfkeli-hobbs-ve-shaw

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw  2 Ağustosta vizyona giriyor. Yönetmenliğini David Leitch’in yaptığı devam filminin her zamanki gibi efsane oyuncu kadrosu var. Başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın paylaştığı filmde Idris Elba, Vanessa Kirby, Eddie Marsan ve Eiza Gonzalez’de rol alıyor.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw – Film Tanıtım ve Fragmanı

Filmin İlk ve Alt Yazılı Fragmanı

 Filmin İkinci ve Türkçe Dublajlı Fragmanı

FİLM KONU ve ÖZETİ

Aksiyon filmleri dendiğinde akıla gelen iki ismi Dwayne Johnson ve Jason Statham birbirleriyle uyumlu kimyalarının sonucu olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw’da yine beraber rol alıyorlar. Filmde karşılaştıkları ilk günden beri birbirleriyle hiç anlaşamayan karakterlerimizi oldukça zorlu bir mücadele bekliyor.  Luke Hobbs ve Deckard Shaw, insanlığı sonsuza kadar değiştirebilecek bir tehditle ortaya çıkan anarşist Brixton’a (Idris Elba) karşı birlik olmak zorundadırlar. Bu ikiliye zorlu mücadelelerinde Shaw’un kız kardeşi olan MI6 ajanı Hattie (Vanessa Kirby) eşlik ediyor.

Yönetmen koltuğunda David Leitch’in olduğu filmin senaryosunu da serinin bir çok filmine imza atmış olan Chris Morgan  kaleme aldı.Film tüm dünya ile aynı anda 2 Ağustosta da Türkiye’de vizyona giriyor.

Hobbs & Shaw’da Sürpriz Bir İsimden Bahsediliyor

hızlı-ve-öfkeli-hobbs-ve-shaw

Matrix ve John Wick filmlerinden tanıdığımız Keanu Reeves ‘ın film de ikinci bir kötü karakter olarak çıkacağı söylentiler var. Çıkan dedikodulara göre filmin kötü adamı Idris Elba’dan hariç ikinci bir sürpriz kötü karakter olabilir. Bu karakteri de oynayacak kişinin Keanu Reeves olduğu konuşulmakta. Fakat bu kötü karakterin filmin sonunda gösterilip filmin gelecek diğer devam serisinde oynayacağı söyleniyor.

Filmden Kareler

hızlı-ve-öfkeli-hobbs-ve-shaw

hızlı-ve-öfkeli-hobbs-ve-shaw

shall-we

shall-we-1

John Wick: 3 Parabellum Film Tanıtım Fragmanı. Çok Yakında Vizyonda

6 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

jüpiter ile ilgili her şey

Jüpiter İle İlgili Her Şey!

Demir eksikliği

Demir Eksikliği Nedir?