Gündem

Hikmet ve Yusuf Survivor Yarışmasından Diskalifiye Edilecek Mi?

Survivor yeni bölüm reklamında kavga ettikleri görülen Hikmet ve Yusuf Survivor yarışmasından diskalifiye edilecek mi?

Hikmet ve Yusuf Survivor Yarışmasından Diskalifiye Edilecek Mi?

Survivor’ın bu akşam yayınlanacak yeni bölüm reklamlarına, beyaz takımdan Hikmet ve siyah takımdan Yusuf’un kavgaları damga vurdu. Yusuf’un Hikmet’e karşı uyguladığı fiziksel temas sebebiyle Hikmet’in burnunda yaralanma meydana geldi.

Uzun süredir ikili arasında yaşanan bir gerginlik bulunuyordu. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümün reklamında ikilinin aralarında büyük bir kavga çıkıyor. Arkadaşları tarafından ikilinin sakinleştirilmesi ise bir hayli güç oldu.

Sakinleşen iki taraftan sonra Acun Ilıcalı iki oyuncuyu oyun dışına attı ve kendileri hakkında verilecek kararı beklemelerini istedi.

İşte Survivor 54. Bölüm Fragmanı ve Hikmet Yusuf Kavgası

Diskalifiye olacaklar mı?

Gün içinde yayınlanan Survivor Panaroma programında da yayınlanan görüntüler “diskalifiye olacaklar mı?” sorularını da beraberinde getirdi. Tanıtımda yer alan görüntüleri yorumlayan Survivor sunucusu Furkan Dede, yaşanan bu üzücü ve gerilim dolu dakikalar sebebiyle, yarışmanın güçlü isimlerinden biri olan Hikmet’in elenebileceğini iddia etti.

Fiziksel temas sonucu oyundan atıldılar

Yusuf ve Hikmet arasındaki soğuk savaş yerini fiziksel temasa bıraktı. Yarışmada oyun sırasında meydana gelen fiziksel temas sebebiyle Ilıcalı oyuncuları oyun dışı bıraktı ve kendileri hakkında verilecek kararı beklemeleri gerektiğini söyledi.

Furkan Dede’nin konu hakkındaki değerlendirmesi ise şu şekilde oldu; “İzlediğimiz bu görüntülerde “diskalifiyelik bir karar çıkar mı?” diye sorarsanız; var. Eğer sen bu yarışmaya katılıyorsan sinirlerine de hakim olacaksın. Survivor bir sınav. Bunları Hikmet için söylüyorum. Bu yanlış hareketi sebebiyle tüm yarışma hayatı sona erebilir” dedi.

Korumalarıyla Selfie Çektiren Goriller

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. İlk yıllarda bir bölümünü dahi kaçırmadan izlerdi hatta favorim Merveydi Sonunda onun kazandığı gün sanki ben kazanmışım gibi sevindirik bile olmuştuk :) Şimdilerde ise takip etmiyorum

  2. Gereksiz yarışmanın gereksiz insanları adada bırakıp gelsin acun ekiple birlikte ülkeye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu