Sinema

High Life Filmi Vizyona Giriyor. Filmin Fragmanı ve Konusu

High Life filmi vizyona giriyor. Filmin fragmanı ve konusu, 3 Mayısta vizyona girecek filmin yönetmen koltuğunda Clarie Denis var. Bilim kurgu türündeki bu filmde Robert Pattinson, Juliette Binoche, Andrè Benjamin, Mia Goth, Agata Buzek, Claire Tran gibi bir çok oyuncu rol alıyor.

High Life Filmi Vizyona Giriyor. Filmin Fragmanı ve Konusu

3 Mayısta vizyona girecek filmin yönetmen koltuğunda Clarie Denis var. Bilim kurgu türündeki bu filmde Robert Pattinson, Juliette Binoche, Andrè Benjamin, Mia Goth, Agata Buzek, Claire Tran gibi bir çok oyuncu rol alıyor.

Film Özeti

Bir grup suçlu ömür boyu hapis cezası ile karşı karşıyadır. Bu cezayı almamak için önlerine bir seçenek konulur, o seçenekte sonucu ölümle biten bir deneye katılmaktır. Ellerine geçen bu kötü fırsatı bir şans olarak değerlendirip, uzayda geçecek olan  insan üreme deneyini kabul ederler. Fakat bu olay onlar için çok zorlu olacaktır. Hayatta kalmak için bir çok mücadele veren suçluların, içinde bulundukları gemi kozmik ışın fırtınasına maruz kalır. Ve o zaman asıl ölüm kalım mücadeleleri başlar.

Bilim kurgu tarzında olan bu film 1 saat 53 dakika sürüyor. 3 Mayısta vizyona girecek film Türkiye’de ki bir çok sinema salonunda gösterime girecektir.

High Life Filminin Fragmanı

26 Nisan Vizyona Giren Filmler Bomba Gibi..Onlara da bir göz atın

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu