Astroloji

Haziran Ayı Burç Yorumları 2019

Haziran ayı burç yorumları yazımda öncelikle Haziran ayında genel olarak bizleri nelerin beklediğinden bahsedeceğim. Yazımın devamında ise burçların yaşaması olası durumlarla ilgili bilgiler vereceğim.

HAZİRAN AYINA GENEL BAKIŞ

Haziran Ayı içinde bizi bekleyen bir yeni ay(3 Haziran) ve bir de dolunay (17 Haziran) var. Yeni ay İkizler burcunda, Dolunay ise Yay burcunda olacak. Yeni aylar temelde yeni fikirler, değişik düşünceler ve farklı projeler demektir. Dolunay ise dedikodular, skandallar, yanlış anlaşılmalar ve yanlış yönlendirmelere gebedir. Bu dönemde araştırmadan duyduğumuz şeylere hemen inanmamalı, yanlış yönlendirmeler konusunda dikkatli olmalıyız. Kararlarımızı verirken iki kere düşünmeliyiz. Haziran ayında pozitif açılar da mevcut. Güzel olaylar, mutlu eden sürprizler yaşayabiliriz. Haziran ayında tutkularımızın peşinden gideceksek riske girmeye değip değmediğini iyi tartmalıyız, olaylara gerçekçi yaklaşmalıyız.

HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Haziran ayında ilginç olaylar yaşayabilirsiniz. İlişkiler açısından başarılı olacağınız bir ay sizi bekliyor. Enerjiniz tavan ve kendinize güveniniz oldukça fazla. Flörtleşmelerle dolu keyifli ve duygusal anları çokça yaşayacaksınız. Ancak gözünüzü dört açın, doğru kişiyle zaman geçirirseniz bu anlar daha da keyifli olacaktır. Ruhsal açıdan kendinizi dinlendirmek için kitap okumak doğru bir seçim olabilir. Sağlığınıza dikkat edin, özellikle cildinizle ilgili sorunlar yaşamamak için önlemlerinizi alın.

BOĞA BURCU 

Mayıs ayında yaşadığınız aksilikleri Haziran ayında yaşamayacaksınız. Sıkıntıda olduğunuz konularda çözümler karşınıza gelecek. İş konusunda karşınıza çıkacak fırsatları mutlaka değerlendirmelisiniz. Yeni ve orijinal fikirler üreteceğiniz bir ruh hali içindesiniz. Güçlü ve inatçı bir yapınız var, bu özelliğiniz pratik ve kararlı adımlarla birleşince hayatınızda güzelliklerin olması kaçınılmaz. Maddi açıdan biraz tutumlu olmanızda fayda var.

İKİZLER BURCU

İşiniz oldukça stresli ve yorucu biraz dinlenmek adına Haziran ayında istediğiniz fırsatı bulacaksınız. Kısa bir dinlenmenin ardından hedeflerinize ulaşmak için yenilenmiş ruhunuzla çalıştığınızda becerileriniz üstleriniz tarafından fark edilecek. Bu ay spora başlamak için uygun bir zaman olabilir ne de olsa yaz geldi enerjinize tekrar kavuşuyorsunuz. Mizah duygunuz ve yaratıcılığınız ile çevrenizde güzel bir etki bırakıyorsunuz. Gireceğiniz ortamlarda keyifli zaman geçireceksiniz.

YENGEÇ BURCU 

İlişkilerinizde ve işinizde yaşadığınız sorunlar bu ay artık çözüme kavuşmalı. Çok duygusal, duyarlı ve çekingensiniz. Bir şeyleri çözmek istiyorsanız bunların arkasına saklanmak yerine vazgeçmeden çaba göstermelisiniz. Ancak bu şekilde davranırsanız karşılığını alabilirsiniz. Kafanıza takılan problemlerinizi içinize atmak yerine birileri ile konuşmayı tercih etmelisiniz. Spora başlamak gibi bir düşünceniz varsa bu ayı değerlendirebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Biriktirdiğiniz işlerinizi tamamlamalısınız. Cesaretli ve iddialısınız. İş arkadaşlarınız ise oldukça hırslı onlardan geri kalmak iyi bir fikir olmayabilir. Haziran ayı sizin için farklı deneyimler yaşayarak bilgi sahibi olacağınız bir ay olacak. İşlerinizle başa çıkamıyorsanız, bir program yapmayı düşünebilirsiniz. Tatilinizi de şimdiden planlamaya başlayabilirsiniz. Biraz keyifli zaman ve arkadaşlarla özlem gidermek için de bir organizasyon yapmayı düşünebilirsiniz. Bunca stresin içinde size iyi gelecektir.

BAŞAK BURCU

Haziran ayı ruh eşinizle karşılaşma ayınız olabilir gözlerinizi dört açın. Özel hayatınızda ve iş hayatınızda başarıdan başarıya koşabilirsiniz. Uzun vadeli ilişkiniz var ise bu ay huzur ve romantizm sizinle olacak. Güzel zamanlara hazırlıklı olun. Dikkatli ve titiz bir yapınız var kendinize de özen göstermeyi unutmayın. Uyku düzeninizi bozmayın ve cildiniz için nemlendirici kullanmayı ihmal etmeyin. Düşmanlarınıza karşı da sakin kalmaya çalışın.

TERAZİ BURCU 

Sonunda yaz geldi ve enerjinize tekrar kavuşmaya başladınız. Bu ay içinde bir takım krizler yaşayabilirsiniz. Ancak moraliniz bozmayın, hepsini aşacaksınız. Huzurla ve mutlulukla geçecek güzel günler sizi bekliyor. Yapacağınız işleri planlarsanız yapmak istediğiniz her şeye vakit bulabilirsiniz. Sadece zaman yönetimi konusu üzerinde biraz düşünmeniz gerekli. Sosyalleşmekten kaçmayın, spora başlayın, sevdiğiniz etkinliklere gidin ve keyfinizi yerine getirin artık. Tabii ki dinlenmeye de ihtiyacınız var, kitap okumak ve film izlemek iyi fikir olabilir.

AKREP BURCU 

İş hayatınızda önceki aylarda yakaladığınız başarınız aynen devam edecek. Pozitif ruh haliniz özel hayatınıza da yansıyor. Aklınızda ilişki yaşamak adına bir kaç kişi var. Bu kişileri yakından tanımak için fırsatınız olacak. Sizin için doğru kişi düşündüklerinizden biri olabilir. Yardım etmek istediğiniz birisi var ancak o bu yardımı istemiyorsa üzerine düşmenize gerek yok. Yaratıcılığınız yüksek olacak, güzel şeyler için değerlendirebilirsiniz.

YAY BURCU 

Haziran ayında sizin için tavsiyem tartışmalardan ve kavgalardan uzak durmanız. Geçmişte kalmış sorunları tekrar gün yüzüne çıkarmaya çalışmanızın kimseye faydası olmaz. İş konusunda kendinizi heder ettiniz, stres yüklüsünüz. Bedeninizi ve ruhunuzu bu kadar yıpratmayın. Biraz kendinizi dinlendirecek uğraşlara yönelin. Doğayla iç içe olun, meditasyon yapın, müzik dinleyin, kitap okuyun.

OĞLAK BURCU 

Kendinizi işinize gömdünüz, çevrenizdekiler bu konuda biraz şikayetçi. Onları ihmal etmemelisiniz. Bu ay özel hayat ve kariyer arasındaki dengeyi kurmaya çalışmalısınız. İş yerinizde değerinizi göstermek için çırpınıyorsunuz, bunun karşılığını alacaksınız. Moraliniz çok gelgitli biraz kendinize de zaman ayırmaya çalışın. Stres her türlü kötülüğün başı. Sağlınıza özen gösterin, kontrollerinizi ihmal etmeyin.

KOVA BURCU 

İlişkisi olmayan kova burçları için bu ay, pek çok insanla tanışacağı ilginç bir ay olacak. Potansiyel ruh eşinizde bu insanların içinde olabilir. İlişkisi olanlar için uyum ve romantizm hat safhada olacak. İlişkinize kademe atlatma kararı almak için uygun zamandasınız. Enerjinizi yüksek tutun, sinirlerinize hakim olun. Sürekli tekrar eden bir sağlık sorununuz varsa mutlaka bir doktora danışın. Kendinize zaman ayırmalısınız ki sıkıntılarınızdan bir an önce kurtulabilin.

BALIK BURCU 

İkili ilişkiler anlamında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayalinizdeki kişi ile karşılaşabilirsiniz. Fırsatı kaçırmamak adına dikkatli olun. Yapmak istediklerinizin bir listesini yaparak sıraya koymaya çalışın, hepsini birden yapmanız pek mümkün değil. Sürekli uykunuz gelebilir, bu da vücudunuzun size verdiği bir sinyaldir. Demek ki dinlenmeye zaman ayırmalısınız.

Haziran ayı burç yorumları yazımın sonuna geldim. Bir sonraki yazım 3 Haziran Yeni ayı ile ilgili olacak takipte kalın.

Burçların İntikam Alma Yolları

İlgili Makaleler

11 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu