AstrolojiGündem

Haziran Ayı Burç Yorumları 2018

Haziran ayı burç yorumları 2018 yazımla karşınızdayım. Havaların güzelleştiği, tatillerin başladığı, güzel bir aya girmişken bakalım bizleri Haziran ayında neler bekliyor? Hepimiz güzel şeyler olsun diye bekliyoruz, her yeni başlangıç yeni bir umut sonuçta ancak bu ay gökyüzü olayları biraz karmaşık. Ay biraz çaresiz ve boşlukta dolanıyor. 28 Haziranda yaşanacak bir dolunay var. Adımlarımızı atarken kararlarımızı verirken hepimizin dikkatli olması gerekli. Yorumlar öncesi aşağıdaki yazımıza bir göz atabilirsiniz.

 

Haziran Ayında Bu Tarihlere Dikkat

koç burcu

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Koç Burcu Özellikleri

SAĞLIK

Sağlık durumunuza dikkat etmeniz gereken bir aya girdik. Bir takım ufak problemlerinizle ilgili kontrollerinizi yapmazsanız daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle şifa bulmak istiyorsanız profesyonel yardım almalısınız. Tıbbi müdahaleler ve estetik operasyonlar söz konusu olursa biraz daha beklemeniz de fayda var, lakin gökyüzü olaylarının biraz karmaşık olduğu bir dönemdeyiz.

AŞK

Aşk hayatınızda beklenmeyen güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İŞ/PARA

Bir çok konuda oldukça cesaretli olacağınız bir ay sizi bekliyor. İşle ilgili kısa yolculuklar yapabilirsiniz, maddi ve manevi açıdan gelişmeleri de beraberinde getirecek bu yolculuklar sonunda şansınızın da yardımıyla iyi yerlere gelebilirsiniz. Akılcı parlak düşüncelerinizi iş arkadaşlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.

Boğa Burcu

Boğa Burcu ( 21 Nisan- 21 Mayıs )

Boğa Burcu Özellikleri

SAĞLIK

Sağlık ile ilgili önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız. Cilt bakımı ve estetik müdahaleler gibi uygulamalar için doğru zaman değil.

AŞK

İkili ilişkilerinizde üçüncü kişilerin sözlerine kulak asmazsanız daha uyumlu bir süreç geçirebilirsiniz. Eşiniz/sevgiliniz aslında sizin her anlamda destekçiniz. Bunu fark ettiğiniz anda aranızdaki ilişki daha da güçlenecektir. Hayatınızda kimse yoksa özgürlüğünüze düşkünlüğünüzü ve bir takım alışkanlıklarınızı geride bırakmayı başarabilirseniz kısa zaman içinde aşk hayatınızın renklendiğini görebilirsiniz.

İŞ/PARA

Katılacağınız toplantılarla kendinizi çevrenize doğru şekilde tanıtmayı başarabilirseniz sağlam iş anlaşmaları ve önemli gelişmeler bir anda önünüze çıkacaktır.

İKİZLER BURCU

İkizler Burcu ( 22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler Burcu Özellikleri

 SAĞLIK

Sağlık açısından sıkıntılı bir ay olması muhtemel. Karaciğer sorunları ve üst solunum yolları enfeksiyonlarına dikkat etmelisiniz. Detoksa yönelebilirsiniz. Kendinizi rahatlatmaya çalışın.

AŞK

İlişkinizde eşinizin/sevgilinizin sizinle yeterince ilgilenmediğini düşünüp kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bu nedenle bir takım gerginlikler yaşanabilir. Haziran ayı boyunca ani kararlar almaktan kaçının. İçinizdeki enerjiyi sosyalleşmek, yeni yerler keşfetmek için kullanabilirsiniz.

İŞ/PARA

Maddi açıdan ortalama bir standart tutturdunuz bunun bozulmamasına dikkat etmelisiniz. Sizden borç para isteyen arkadaşlarınız olabilir, verirseniz geri alamama durumunuz olabilir. O nedenle bilinçli hareket edin ve fazla açılmayın derim.

Ikizler Burcu Dikkat! Merkür Burcunuzu Etkileyecek!

YENGEÇ BURCU

Yengeç Burcu (23 Haziran-22 Temmuz)

SAĞLIK

Sağlık stabil görünüyor. Stresten uzaklaşmak için kendinize zaman ayırmalısınız.

AŞK

İkili ilişkinizde yaşadığınız sorunlarla ilgili dostlarınızla yaptığınız fikir alışverişlerinin faydası olabilir. Neredeyse bitmek üzere gibi görünen ilişkinizi toparlayıp daha güçlü bir şekilde devam edebilirsiniz. İlişkinize zarar vermesi olası hareketlerden, önyargılardan kurtulmalısınız. Ani kararlar almayın.

İŞ/PARA

Ortaklıklarınızda dolandırılma durumlarına, haberiniz olmadan atılabilmesi olası imzalara kayıp yaşamamak adına dikkat etmelisiniz.

ASLAN BURCU

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

SAĞLIK

Bu ay biraz gergin olabilirsiniz. Sinirlerinizi kontrol altında tutabilmek için nefes egzersizleri yapabilirsiniz. Sorun yaşamamak için kendinize vakit ayırın ve huzuru bulmaya çalışın. Belki deniz kenarında kitap okumak sakinleşmenize yardımcı olabilir.

AŞK

İkili ilişkilerinizde eşinizle /sevgilinizle aranızda güven sorunları yaşayabilirsiniz. Bunu önlemek adına birbirinize karşı her anlamda dürüst olmanızı öneririm. Yalnız olan Aslanlar telaşe etmeden sabırla beklerseniz kalıcı aşk kapınıza gelecektir.

İŞ/PARA

Bu ay, iş hayatınızda yurt dışı yolları görünebilir. Önemli gelişmeler yaşanabilir, maddi açıdan kazanımlarınız artabilir.

BAŞAK BURCU

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

SAĞLIK

Sağlık açısından sorun yok gibi. Yaptırmayı düşündüğünüz sağlıksal müdahaleler, ufak operasyonlar var ise sonraya erteleyebilirsiniz. Bu ay daha çok maneviyatınızı dinginleştirmeye ruhunuzu rahatlatmaya özen gösterin.

AŞK

Aile hayatınızda ve ilişkilerinizde haksızlıklar ve bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ne düşünüyorsanız, ne hissediyorsanız doğru zamanda doğru şekilde öfkelenmeden sakinliğinizi koruyarak fikirlerinizi beyan edin.
İŞ/PARA
İş hayatınızda başarılı bir dönemdesiniz. Karşınıza gelen fırsatları değerlendirmeye bakın.
TERAZİ BURCU

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

SAĞLIK

Biraz sinirli ve gergin olabilirsiniz. Kendinizi rahatlatmak adına hobilerinize yönelin. Ruhunuzu ferahlatmak için spor yapabilirsiniz.

AŞK

İkili ilişkilerinizde gerginlik yaşamamak adına bin düşünün bir konuşun. Birlikte vakit geçirerek bozulmaya yüz tutmuş ilişkinizi yeniden canlandırabilirsiniz. İlişkisi olmayan Teraziler bu ay bir anda kendinizi duygusal bir yoğunluk içinde bularak güzel bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

İŞ/PARA

İş hayatınızda oldukça başarılısınız. Bir çok işi bir arada yapabilecek kapasiteye sahipsiniz ve bu çevrenizdeki insanlar tarafından en çok kıskanılan özelliğiniz. Çevrenize yeni katılan insanlar konusunda temkinli olmanızda fayda var. Dedikodulardan uzak durun ve kimsenin dolduruşuna gelerek hareket etmeyin.

 

AKREP BURCU

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

SAĞLIK

Öfke kontrolünüzü yapabilmek için biraz daha çaba göstermelisiniz. Stresli zamanlar yaşıyorsunuz, bir kaç tahlil yaptırmakta fayda var. Vücudumuzda eksilen değerler de sinir yapabiliyor.

AŞK

Eşiniz/sevgiliniz fazlaca özgürlüğüne düşkün ve  başına buyruk tavırlar içine girebilir. Bu sebeple tartışmalar yaşamanız olası. İlişkisi olmayan ve yalnızlıktan sıkılan Akrepler üzülmek istemiyorsanız seçiçi davranmanız gerekiyor. Her karşınıza çıkan kişi ile ilişki yaşamak zorunda değilsiniz. Biraz sabırlı olmak size iyi gelecek.

İŞ/PARA

Maddi açıdan biraz problemli bir ay olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeli, yatırım düşüncelerinizi başka bir zamana ertelemeli ve tasarruf yapmalısınız.

YAY BURCU

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)
SAĞLIK

Aşırı yoğunluktan dolayı kendinizi bitkin hissedebilirsiniz. Yıllık tatilinizden biraz kullanma zamanınız gelmiş olabilir.

AŞK

Eşiniz/sevgiliniz alışkın olduğunuzdan farklı davranışlar sergileyebilir. Onu anlamakta güçlük çekebilirsiniz, kendi içinde yaşadığı sorunlar sebebiyle ani duygu değişimleri gösterebilir onunla konuşmayı deneyin, endişelerinizi dile getirin, yapıcı ve sakin olmaya çalışın.
Yalnız olan Yaylar haziran ayı ortalarına doğru sizi heyecanlandıracak ve mutlu edecek bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

İŞ/PARA

İş hayatınızda tartışmalardan kaçınmalısınız. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmalısınız. Şehir dışı/yurt dışı iş seyahatleri gündeme gelebilir. İş ortaklıkları ile maddi kazanç sağlayacak gelişmeler olabilir.

OĞLAK BURCU

Oğlak Burcu (22 Aralık-21 Ocak)

SAĞLIK

Bu ay dikkat dağınıklığı ve konsantrasyon eksikliği dolayısıyla sakarlıklar yaşabilirsiniz. Özellikle trafikte anlık dalgınlıklara, kazalara dikkat edin.

AŞK

İkili ilişkilerinizde karşınızdaki insanla doğru iletişim kurmak ve sağlam bir birliktelik yaşamak istiyorsanız dürüst olmaya dikkat edin. Hatalı olduğunuzu düşünüyorsanız özür dilemekten çekinmeyin. Kırıcı olduğunuzu düşünüyorsanız aranız daha da bozulmadan hızlı şekilde hareket edin. Bir ilişkiniz yoksa sonra pişman olmamak adına ani kararlar alıp bir şeylere başlamaya çalışmayın. Karşınızdakini biraz daha tanımak için çaba gösterin.

İŞ/PARA

Bu ay iş hayatınız yeni projelerle hareketlenebilir. Etrafınızda başarınızı kıskanan insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Herkese bir anda güvenmeyin, temkinli olmakta fayda var.

 

KOVA BURCU

Kova Burcu (22 Ocak-19 Şubat)

SAĞLIK

Sağlık açısından iyi durumdasınız. Spora başlayıp dengenizi korumaya devam etmelisiniz.

AŞK

Yaşadığınız ilişkinizle ilgili özel detayları arkadaşlarınızla paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Sonra hiç ummadığınız bir anda üçüncü kişilerden bu detayları duyarsanız şaşırmayın. Eşinizi/sevgilinizi yapmadığı şeylerden dolayı suçlama eğiliminiz olabilir, sonra gerçeği öğrendiğinizde gönlünü almakta zorlanabilirsiniz. Bir takım yanılsamalara düşmeniz olası, büyük sorunlar istemiyorsanız emin olmadan kimseyi suçlamayın. Aşk arayışı içinde olan Kova burçları heyecan verici gelişmeler söz konusu.

İŞ/PARA

İş arkadaşlarınızdan bazılarının tembellikleri ve sizden habersiz attığı adımlar yüzünden gerginlikler yaşayabilirsiniz. İşinizde yükselmek istiyorsanız çalışmalı, istekli ve hırslı olmalısınız.

 

BALIK BURCU

 

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

SAĞLIK

Enerji düşüklüğü , halsizlik ve karamsarlık yaşayabilirsiniz. Bunları engellemek için beslenmenize dikkat edip takviye gıdalar ve vitaminler alabilirsiniz.

AŞK

İlişkilerinizde biraz bencil davrandığınızın farkına varmalısınız. Küçük sorunları fazlasıyla duygusal davranıp büyütmeye meyillisiniz. Bu şekilde devam ederseniz birlikteliğiniz zarar görebilir. Dedikodulara karşı dikkatli olun. Yalnız olan Balıklar önyargılarınızdan uzaklaşırsanız aşk hayatınızda bir anda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İŞ/PARA
İş arkadaşlarınızla ilgili düşüncelerinizde değişimler yaşayabilirsiniz. Ortaya çıkan bazı gerçekler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yaptığı hata sonucunda arkasında durmaya çalıştığınız insanları biraz daha iyi tanımaya çalışmalısınız. Yoksa zor durumda kalabilirsiniz. Kendi kariyerinize odaklanın ve enerjinizi kendi ilerlemeniz ve gelişiminiz için harcamaya çalışın.
Güneş burcumuzun yanında yükselen burcumuzun da önemi büyüktür. Ve mutlaka bilmemiz gerekir. Bu nedenle doğum yerimize ve doğum saatimize göre yükselen burcumuzu öğrenmemiz ve burç yorumlarını okurken yükselen burcumuzu da okumamız gerekir.
Haziran Ayı Burç Yorumları 2018 yazımın sonuna geldim. Hepimiz için güzel, keyifli ve mutlu bir ay olsun.

Temmuz Ayı Burç Yorumlarında görüşmek üzere.

Sevgiyle kalın.

Kirli Dolunay 28 Haziran 2018

 

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Demek ki ben bu ay gönül ilişkilerini es eçmeliyim. hımm.. çalış çalış, daha da çalış… :D :D

  2. Yeni bir aşk yeni bir iş yine gülecek bir neden lazım :) Boğa burcu aşktan yana şanslı demiş ayh hadi inş olsa bari :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu