Sosyal Sorumluluk

Hayvan Barınaklarına Yardımda Bulunduk

Hayvan Barınaklarına yardımda bulunduk. “İnsan düşünen bir hayvandır” Madem düşünme yeteneği bize bahşedilmiş, düşünmemiz gereken sadece kendi türümüz değil, varolduğumuz süre boyunca bize en yakın olan, değer veren, çok seven; lakin evsiz kalmış, barınakların sahip çıkıp bakımlarını üstlendikleri köpeklerimiz için destek olmak istedik ve bunun için kendimizce bir kampanya düzenledik. Üyelerimizden gelen bağışlar sayesinde yüzlerce kilo mama, hayvan barınaklarına gönderilerek sahiplerini buldu.

Hayvan Barınaklarına Yardımda Bulunduk

Hayvan sahiplenme oldukça popüler bir iş olmaya başladı fakat bilinçsiz hayvan sahiplenme de bir o kadar arttı. İnsanlar bir hevesle hayvan bakmak istiyor ve bir şekilde sahipleniyor fakat bu işin ne kadar sorumluluk gerektiren bir şey olduğunun bilincinde olmadıkları için bir süre sonra kötü sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Terk edilen, sokağa bırakılan, barınaklara getirilen hayvanların psikolojileri ve sağlıkları maalesef olumsuz yönde etkileniyor. Kedi, köpek sahiplenmek bir bebek bakmak kadar özen isteyen bir iştir. Gerekli bakım tekniklerini öğrenmeden, hayvanların sağlık ile ilgili inceliklerini bilmeden hayvan sahiplenmek doğru bir davranış değildir. Yüzlerce hayvan ne yazık ki hayvan barınaklarına bırakılıp, kaderlerine terk edilmektedir.

Hayvan Sahiplenmek İçin Yeterince Bilginiz Var mı?

Sahipleneceğiniz minik dostunuza koşulsuz sevgi gösterebilecek misiniz?

Minik yavruların fiziksel ve psikolojik bir çok ihtiyacı var, bunlar hakkında ne kadar bilgi sahibiniz?

Sahipleneceğiniz yeni arkadaşınız ile uzun bir hayat yolculuğuna hazır mısınız?

Yeni bir yaşam sizi bekliyor, konforunuzdan ödün vermeye hazır mısınız?

Yaşadığınız ev müstakil mi, apartman mı?

Eviniz size mi ait yoksa kiracı mısınız?

Herhangi bir alerjiniz var mı?

Minik dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak maddi gücünüz var mı?

Tatile gideceğiniz zaman minik dostunuzu emanet edeceğiniz kimse var mı?

Siyah Sarımsak Nedir Biliyor musunuz? İşte Mucizevi Siyah Sarımsağın Faydaları.

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Çok güzel bir etkinlik olmuş aslında benzerini sokaktaki canlar içinde yapabiliriz.katkısı olan herkesi tebrik ederim güzel yüreğinize sağlık

 2. Download GPlus software – Auto Marketing for Youtube

  You are selling online, and do not have an effective product marketing solution. FPlus is the number 1 choice in Youtube marketing.
  Free Download Here:

  https://filehug.com/GPlus.zip
  https://filerap.com/GPlus.zip
  https://fileshe.com/GPlus.zip

  The main functions of the software

  Create a youtube channel – Create Channel – GPlus
  GPlus helps you create many different channels on youtube of the same gmail account. Thus, you can use it to perform cross-channel interactions on youtube, increase interaction for channels…
  GPlus helps you to search for videos by keyword. You can set the conditions of the videos you want to search (by rating, view …) and choose to search on multiple pages.
  GPlus supports you to scan the playlist of a channel on youtube. You can scan the number of videos in a playlist, the total number of views and the names of these playlists.
  GPlus helps you increase subscribers on youtube channels. You can use sub accounts to increase the subs of the main channels.
  GPlus will help you comment on youtube videos, and help increase likes and subscribers for your youtube channel.
  GPlus helps you subscribe to the channels you want on youtube quickly. This function allows using multiple accounts to subscribe to one or more channels, from there, you can subscribe to your own or someone else’s chanel.
  This function will help you get the Links of the Contributors of the videos on your youtube channel using GPlus software. This link allows anyone to edit your playlist without your permission, as long as there is a collaborator link, other people can edit this playlist.
  You can set up and reset your playlist: security, sort or change playlist name only with GPlus software.
  Helps you to search videos by keyword. You can find the address ID, title, view… At the same time, you can also download the background image of any video to your computer and GPlus.
  GPlus helps you check the playlist information of any channel: ID, title, number of videos…
  GPlus helps you scan and remove corrupted videos from your playlist or add, mix new videos into your playlist.
  GPlus helps you to create a series of playlists on your youtube channel. Playlist is created from the videos you find by keyword on youtube and your videos are added in the video link list.
  Scan and check proxy quickly, support scanning proxy with 1000 threads at the same time.
  Automatically find youtube video links and automatically bulk comment on found videos.

  Thx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu