içinde

Hayatı Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar

hayatı kolaylaştıran mobil uygulamalar

Bu Uygulamalarla Telefonunuzu Daha Çok Seveceksiniz.

Bilgisayarları ceplerimize girecek kadar küçülten teknoloji dünyası yememiş içmemiş bu cihazları nasıl daha faydalı kullanabiliriz diye bir sürü uygulama üretmiş.

Sizler için, deneyimleyip kullanmaktan keyif aldığım hatta bir çoğunuzun da sevdiği ve kullandığı birbirinden kullanışlı hayatı kolaylaştıran mobil uygulamalar listesi bırakıyorum şuraya. Keyifli okumalar efenim.

Photomath

Ortada bir matematik problemi varsa PhotoMath’e güvenebilirsiniz. Siz problemin fotoğrafını çekin o size çözüm yolunu söylesin.

Dropbox

Bilgisayarınız da ya da telefonunuzda depolama alanı doldu ve küçücük alanlara kocaman ödemeler yapmak istemiyorsunuz .. Dropbox o kocaman alanları sizlere ücretsiz sunuyor. İçerisinde ücretli paketleri de mevcut. Terabayt terabayt alanlar minnoş fiyatlarda.

Scotty

Dört teker üstünde İstanbul trafiğine yakalandığınızda sizi ne BiTaksi ne de Uber kurtarır. Scotty sizi ehil motosiklet kullanıcıları ile istediğiniz yere en hızlı şekilde ulaştırır. Üstelik İzmir’de de bu hizmeti kullanabilirsiniz.

Mood

Sizde benim gibi uyurken etrafta tatlı sesler arayanlardansanız bu uygulama tam size göre .. Çatıya düşen yağmur tanelerinin sesinden tutun, kamp ateşinin çıtırtısına, japon bahçelerinden tutun envayi çeşit kuş cıvıltısına kadar onlarca sesi üstelik kendi kolajınızı yaparak dinlemeniz mümkün.

Remote Mouse

Hayatı kolaylaştıran mobil uygulamalar deyince açıkçası benim için listenin ilk sırasında bu uygulama yeralıyor. Bir mouseye ihtiyacınız var ama ya pili bitti ya da evcil hayvanınız en kötü şakasını yapıp kablosunu kemirdi. Dur telaşlanma tabletini ya da telefonunu bir mouseye çevirmen mümkün.

Pepapp

En sevdiğim uygulamalardan biridir kendisi. Canım kadınların menstural döngülerinin takvimini tuttukları sıradan bir uygulama gibi gözükse de aslında günün herhangi bir saatinde üstelik günün anlam, önem ve saatine uygun sanki yanıbaşınızda ki romantik sevdiceğiniz gibi bildirimleri var.

Şimdi kim bir sabah ” eğer uyanmasaydın benim için güneş doğmayacaktı ” böyle bir mesaj aldığında mutlu olmaz ki

Goodreads

Ağzına vura vura sevesim geliyor bu uygulamayı. Her şeye parası olup bir türlü kitaba para ayıramayan ama okumaktan da vazgeçemeyen biriysen bak bu tam senlik. 70 milyondan fazla kullanıcının katılım sağladığı 2 milyardan fazla kitabın yeraldığı devasa bir kütüphaneden bahsediyorum ve sen daha yüklemedin öyle mi?

Udemy

Hayata yetişmek zaten zor bir de kursa gidip gelmek, vakit ayırmak. Hiç yorma kendini ne öğrenmek istiyorsan, işin uzmanlarından online olarak Udemy ile bunu yapman mümkün.

Avast Anti Theft

Mobil cihazlar hayatımıza girdikçe, bilgisayarları güvende tutmak ikinci plana atılmaya başlandı. Avast’ın bilgisayarlarımızda ki güvenlik sorunlarında ne kadar etkili olduğunu zaten biliyoruz.Mobile de el atmışlar ve yığınla işlevsellik kattıkları bir uygulama yapmışlar. Spoiler vermeyeceğim fakat, kullanmaya başladıktan sonra her bir özelliği eliniz ayağınız olacak.

Sağ kolumsun Avast!

TurboVPN

Dur dur o şeytani pırıltıları söndür gözlerinde. TurboVpn ne yazık ki ülkemizde kısıtlı kullanabildiğimiz internet dünyasında bize yığınla kapıyı ücretsiz şekilde açıyor. Diğer vpn uygulamalarından kendisini ayıran ne peki derseniz, hızınız yarışta ki kaplumbağa gibi değil de tavşan gibi oluyor diyebilirim.

Tarihin En Kanlı Diktatörleri

Yorumlar

Cevap bırakın

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Yükleniyor…

  0

  Yorumlar

  0 yorum

  terazi burcu 2020 yılı yorumları

  Terazi Burcu 2020 Yılı Yorumları

  bilgisayar hakkında ilginç bilgiler

  Bilgisayar Hakkında İlginç Bilgiler -Klavyelerde 0 Rakamı Neden 9 Rakamının Sağında Olur