Müzik - Festival

Harry Potter ve Ateş Kadehi Zorlu PSM Sahnesinde!

Harry Potter ve Ateş Kadehi Zorlu PSM sahnesinde! Harry Potter hayranlarının gözlerini kırpmadan izleyeceği bu büyülü konser 29 – 30 Mayıs 2019 tarihlerinde seyirci ile buluşacak.

Harry Potter ve Ateş Kadehi Zorlu PSM Sahnesinde!

Süpürgeleriniz hazır mı? Hazırsa sizleri büyülü bir konsere davet edeceğiz. Warner Bros. Consumer Products ile CineConcerts işbirliği yaptı ve harika bir Harry Potter Film Konserleri Serisi’ne start verdi. Patrick Doyle’un besteleri ile unutulmaz bir konser, unutulmaz bir sahne performansına hazır olun!

Turne 2016 yılında başlamıştı

2016 yılında prömiyeri yapılan ve o seneden bu seneye gösterilerine devam eden Harry Potter ve Ateş Kadehi, yarım milyonu geçen seyirci kitlesini adeta büyüledi. Dünyaca ünlü yazar J.K. Rowling’in büyülü dünyası, 38’i aşan ülkede 700’e yakın performansla seyirciyi selamlamıştı. Şimdi ise sıra İstanbul’da!

Harry Potter ve Ateş Kadehi konserinin konusu ise şöyle;

Kahramanımız Potter, Üç Büyücü Turnuvası’na esrarengiz bir şekilde katılır. En iddialo büyücülük okulunda okuyanların katılabildiği ve yalnızca en iyilerin seçileceği bu turnuvada Harry Potter ve arkadaşlarının başına birbirinden zorlu engeller çıkacak. Su iblisleri, ejderhalar ve sonu Lord Voldemort’a çıkan zorlu bir labirent mücadelesinin ardından Harry, Ron ve Hermione, peşlerine düşecekleri aşırı zorlu bir dava ile ilk kez yüzyüze geliyorlar.

Patrick Doyle’un unutulmaz besteleri

Patrick Doyle’un unutulmaz bestelerinin eşlik ettiği orijinal müzikler Harry, Ron ve Hermione’nin başından geçen maceralarda filme harika bir şekilde eşlik ediyor olacak.

CineConcerts’ın kurucusu ve “Harry Potter in Concert” projesinin yapımcısı Justin Freer’den konser ile ilgili açıklamalar geldi.

Yapımcı Freer, Harry Potter filmleri serisinin bu güne kadar gelmiş geçmiş en büyük fenomenlerinden biri olduğunu, tüm dünyada milyarlık kitlelere ulaşan bu sinema filmini, ödüllü film müzikleri eşliğinde canlı bir performansla seyirciye ulaştırmanın ise dahiane bir fikir olduğunu söyledi.

Freer açıklamalarına sahne şovu ile ilgili “unutulmaz bir deneyim” sözlerini de ekledi.

Harry Potter ve Ateş Kadehi biletleri

29 – 30 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan konserin 1. Kategori 260TL, 2. Kategori 210TL, 3. Kategori 170TL, 4. Kategori 130TL, 5. Kategori 80TL olan avantajlı dönem bilet fiyatları ne yazık ki tükendi.

Yeni dönem fiyatlar ise şu şekilde;

1. Kategori – Tam: 290.00 TL Öğrenci: 232 TL, 2. Kategori – Tam: 230.00 TL Öğrenci: 184 TL, 3. Kategori – Tam : 190.00 TL Öğrenci: 152:00 TL, 4. Kategori – Tam: 150.00 TL Öğrenci: 120 TL, 5. Kategori – Tam: 95.00 TL Öğrenci: 76 TL

Bu Haber İlginizi Çekebilir: 2019 Sanat Performance Konserleri 7 Haziran’da Başlıyor

yym

Shall We? olmadan yapamaz O!

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu