Gündem

Harika Avcı Saldırıya Uğradı!

Yeşilçam’ ın vazgeçilmez güzeli Harika Avcı, eski şoförünün bıçaklı saldırısına uğradı.

HARİKA AVCI SALDIRIYA UĞRADI

1980 ve 1990 yıllarında Türk Sineması’ na damgasını vurup adından bolca söz ettiren Harika Avcı’ ya eski şoförü bıçaklı saldırıda bulundu.

Harika Avcı’dan şok iddia

Bir dönem hem oyunculuğu hem de yaşadığı aşklarda sürekli gündemde olan ve o döneme damga vuran Harika Avcı, son zamanlarda  şok üstüne şok yaşadı. Eski şoförü tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Bir zamanların meşhur ismi ünlü oyuncunun evde bulunan temizlik görevlilerin araya girmesinin ardından ölümden döndü.

Son anda kurtuldu

Bir gazetenin haberine göre Avcı’nın eski şoförü, ünlü isimle görüşmek için mesaj attı fakat bunun üzerine Harika Avcı tarafından olumsuz cevap aldı. Aldığı olumsuz mesajın üzerine ünlü sanatçıya tehdit mesajları göndermeye başladı. Mesajlarının karşılığını alamayan eski şoför Emre E. arkadaşlarını alıp ünlü oyuncunun evini bastı. Arkadaşlarıyla beraber ünlü şarkıcının evine koluna sakladığı bıçakla giden Emre E. sanatçının evini ilk önce talan etti. Harika Avcı’nın evine girip etrafı darma duman eden Emre E. ve arkadaşları ile Harika Avcı’nın evde çalışanları arasında bir arbede yaşandı. Bıçakların çekildiği kavgada ünlü sanatçı Harika Avcı, evde çalışanları sayesinde yaralanmaktan son anda kurtuldu.

Hemen polise başvurdu

Harika Avcı yaşanan bu bıçaklı saldırı olayının hemen ardından, polise şikayette bulundu. Eski şoförü hakkında silahla yaralama, tehdit ve ruhsatsız silah bulundurma suçlarından iddianame düzenlendi. Dava önümüzdeki günlerde görülecek.

Harika Avcı kimdir?

İlk okulu bitirdikten sonra ortaokula giderken okulu bırakmıştır. 1980’ li yıllara hem oyunculuğu hem de yaşadığı çalkantılı aşklarla damgasını vurmuştu. 1980 yıllarında meşhur olan ve şöhreti ve güzelliği sayesinde Türk Sineması’na damgasını vuran Avcı, bir çok filmde yer aldı. Ayrıca bir dönem şarkıcılık yaparak tam 16 tane albüm çıkardı. Şarkıcının o zamanlarda prodüktörlüğünü  bir zamanlar Neşe Karaböcek ile evlenip boşanan ve daha sonra Neşe Karaböcek’ in kız kardeşi Gülden Karaböcek ile evlilik yapan magazin dünyasının bolca gündeminde olan, 3 Kasım 2008’de vefat eden Atilla Alpsakarya yapmıştır.

Bir zamanların meşhur oyuncu ve şarkıcısı Avcı, 14 Şubat 2009 tarihinde kendisinden 20 yaş küçük menajeri ve bilgisayar yazılımcısı olan İbrahim Öztürk ile evlendi. Kendisine Harika Avcı ismini ise, bir zamanlar aynı gazinoda birlikte çalıştığı Gönül Yazar verdi. 

Bir çok filmde rol alan Avcı’ nın şöhreti yakaladığı en bilinen filmleri ise “Ateş Dağlı”, “Acı Dünya”, “Yasemin” filmleriydi. Ünlü oyuncu daha sonra çıkardığı ‘Sürünüyorum’ adlı şarkısı ile büyük bir sükse yapıp, çıkış yakaladı. 

Guido Senia Yatak Pozları İle Gündemde!

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Eminim ilerde bu psikopatların cezaları yarıya düşer ve bu insanlar dışarda rahatça gezerler Malesefki ne oluyosa biz kadınlara oluyo Allahtan evde çalışanları varmış ki sıyrılmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu