Gündem

Hamileyken Kocasını Aldatan Kadın Stüdyoda Kan Dondurdu

Hamileyken kocasını aldatan kadın stüdyoda kan dondurdu. Yayına bağlanan adam içini döktü ve karısının hamileyken onu aldattığını ve bunu karısına itiraf ettirdiğini söyledi. Stüdyodakilerin kanı dondu.

Hamileyken Kocasını Aldatan Kadın Stüdyoda Kan Dondurdu

Beyaz Tv’de yayınlanan “Hayatta Herşey Var” programına bir adam katıldı. Telefonla bağlanan adam karısı hakkında konuştu ve stüdyodakiler oldukça şaşırdı. Adam evlilikleri ile ilgili yaşadıkları problemleri yayında söyleyince herkes şaşırdı. 2 aylık hamile karısının fabrikadaki şöförle ilişkiye girdiğini ve bu durumu karısına itiraf ettirdiğini söyleyince hem ekran başındakiler hem de stüdyodakiler oldukça şaşırdı.

Sunucu Nur Viral Şaşırdı Kaldı

Hayatta Herşey Var programında olanlar oldu. Beyaz Tv’nin gündüz kuşağı programlarından sunucu Nur Viral’in sunduğu Hayatta Herşey Var programına katılan mağdur bir adam karısının kendini nasıl aldattığını anlattı. İsmini vermek istemeyen vatandaş, 2 aylık hamile karısının fabrikanın şöförü ile kendini aldattığını söyledi. Ankara’dan aradığını söyleyen adam 2016’da boşanmış ve kızıyla yaşıyormuş. İlk çocuğunun vekaletini alan adam karısının 2. çocuklarına hamileyken onu aldattığını öğrendikten sonra hemen boşanmış ama ikinci çocuğunu henüz görememiş. İkinci çocuğunun kendinden olduğuna dair şüpheleri olduğunu söyledi.

Time Magazin’e Göre En İyi Diziler!

Shall We

Dürüst, ahlâklı ve kibar olacağınıza inanıyoruz. Yüzümüzü kara çıkarmayın, bizi grup açtığımıza pişman etmeyin. Döveriz sizi, hepinizi döveriz ulen. Sevgiler, Atmin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu