içinde

SinirlendimSinirlendim

Hamile Kadın İntihar Etmeye Çalıştı. Sebebi Duyanlar Yıkıldı.

hamile kadın intihar

Hamile kadın intihar etmeye çalıştı. Türkiye’de yaşanan saldırı olaylarına bir yenisi daha eklendi. Kendisine cinsel saldırıda bulunan kişi serbest bırakılınca hamile kadın kendini köprüden atmak istedi. Oradan geçen bir vatandaş kadını ikna edip kurtardı.

Hamile Kadın İntihar Etmeye Çalıştı. Sebebi Duyanlar Yıkıldı.

Antalya’da 23 yaşındaki bir kadın kendini köprüden atmaya kalktı. Yoldan geçen bir vatandaş bu durumu gördü ve kayıtsız kalmadı. Hamile kadını zor da olsa ikna etti ve kurtardı. Sebebi ise vatandaşların içini burktu. 3 ay önce kendisine cinsel saldırıda bulunan bir adamın serbest bırakılmasıydı. Türkiye’de bu tür olaylarda ne yazık ki ağır cezalar olmaması, vatandaşı bir kez daha isyan ettirdi.

İntihardan Vazgeçti Ancak O Saldırgan Sokaklarda Geziyor

Kahreden olay dün öğle saatlerinde Dumlupınar Bulvarı Akdeniz Üniversitesi girişindeki yaya üst geçidinde meydana geldi. 23 yaşındaki M.U. yaşadığı bir olay yüzünden intihar etmek istedi. Üstelik kadın hamileydi. Şans eseri oradan geçen bir genç kadını gördü ve hemen olaya müdahale etti. Genç, kadını ikna ederek intihardan vazgeçirdi.

İntihardan Vazgeçirdi

Kadın uzun süre ikna olmadı ancak şans eseri o anda oradan geçen Abdulgaffur Karakuş ne yapıp edip kadını ikna etmeyi başardı. Olay anını anlatan Karakuş “Hamile olduğunu belirtti. Benim de bir çocuğumun olduğunu söyleyerek, onu ikna etmeye çalıştım. Hayatın her şeye rağmen yaşamaya değer olduğunu söyledim” diyerek genç kadını intihardan vazgeçirdi. Hamile kadın sağlık ekiplerince muayene edilmek üzere hastaneye götürüldü.

Otel Odasında Cinsel Saldırı Olayı Yaşandı. İnsanlar Duyduklarına İnanamadı!

Yorumlar

Cevap bırakın
  1. Şimdi devlet diyecek ki “o kadın doğursun, biz bakarız!…” kadını damızlık olarak gören zihniyetten başka bişey beklenemiyor ki!… Tecavüzcüsü ile de evlendirmeye kalkarlar gencecik kadını. Kimsenin umrunda mı ki 23 yaşında gencecik bir insanın hayatı ne olacak? Çürük zihniyetin eseri işte bu!…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor…

0

Yorumlar

0 yorum

kerimcan durmaz hastanelik oldu

Kerimcan Durmaz Hastanelik Oldu. Son Dakika!

Balık burcu ve cinsellik

Balık Burcu Ve Cinsellik- Burçların Cinsel Hayatı